Оновлення інтерфейсу АІ-секретаря CallHero

CallHero — це цифровий герой-секретар, який відповідає на дзвінки замість нас, розпізнає рекламу та блокує її. Ми у Qubstudio оновили інтерфейс додатку та скоротили час онбордингу.
Впевнений, що CallHero стане необхідним інструментом підприємців, власників бізнесу та всіх, хто хоче заощадити час.

Джонатан Адест, користувач


Приборкати роботизовані дзвінки

До нашої співпраці онбординг містив 20 екранів.

Ми з командою проаналізували основні недоліки й спростили ознайомлення користувача з додатком. Як? Додали індикатор прогресу, який показує кількість кроків для досягнення цілі, а також створили чат підтримки. Завдяки зменшенню кількості екранів до 15-ти та оновленому флову онбордингу налаштувати додаток значно простіше.

Причепурити телефонного секретаря

Усі цифрові продукти ми проєктуємо за принципом “гарно, але й зручно”. Для CallHero ми створили персоналізований UI kit — набір елементів, на яких побудований інтерфейс додатку. Зараз асистент звертається до користувача на ім’я та часом жартує. У команді дизайнерів ми виправили юзабіліті-помилки та створили селектор приватного часу, тож у позаробочі години на дзвінки відповідає асистент. Також ми змінили іконку та колірну схему додатку і доповнили все яскравими ілюстраціями. 

Ми оновили інтерфейс і спростили процес онбордингу, тому зменшили показник відмов на 20%. Крім цього, додали жартів у чаті з користувачем. Тож тепер це зручний і стильний додаток, якому можна довірити свої дзвінки. 

Яна Кузік, провідний UI/UX дизайнер у Qubstudio

Qubstudio — агенція цифрового дизайну та брендингу з понад 13-річним досвідом. У команді дизайнерів, стратегів, бізнес-аналітиків та проєктних менеджерів ми поєднуємо креатив з раціональністю. Наша експертиза в десятках галузей допомагає нам проєктувати цифрові продукти, які працюють і захоплюють.

1709