Особливості лонча бренду “Наш Сік” у соцмережах

Переважна більшість брендів соків використовують соцмережі для добудови охоплень у рекламних кампаніях, а не як платформу для повноцінної комунікації з цільовою аудиторією. Компанія “Вітмарк-Україна” вирішила цим скористатися й відкрила сторінки бренду соків “Наш Сік” у Facebook та Instagram. А керувати цим процесом запросила нас.

Завдання

Лонч сторінок – діло відповідальне. Щоб запуск пройшов успішно необхідно добре продумати концепцію спільнот, створити впізнаваний візуальний стиль, підібрати відповідний тон оф войс та розробити стратегію просування продукту у соцмережах.

Тож, взявши до уваги цілі, що поставила перед нами команда бренду, ми розробили детальний лонч бренду “Наш Сік” у соцмережах.

До речі, цілі проєкту:

  • Розказати українцям про користь соків і асортимент бренду “Наш Сік”.
  • Закріпити імідж бренду, що виробляє якісні соки із українських фруктів та овочів.
  • Та заохотити українців, що ведуть здоровий спосіб життя, пити натуральні соки постійно, а не час від часу.

Концепція спільнот 

Ми вирішили побудувати комунікацію навколо сучасних сімейних цінностей: любов до здорового способу життя, споживання корисних продуктів, таких як “Наш Сік” і турботу про довкілля.

Адже всі норми й правила поведінки дитина отримує від батьків, бабусь і дідусів змалку. На їхніх прикладах вона вчиться, як ставитись до себе, інших та світу в цілому. Сімейні традиції допомагають засвоїти ці знання природно й невимушено. В кожній родині вони різні та виконують дуже важливу задачу – згуртовують і зміцнюють сім'ї.

Тон оф войс

Голос бренду зазвучав відповідно: дружньо, тепло й позитивно. До аудиторії ми зверталися на “Ви”, поєднуючи у комунікації добрі емоції, що підтримують цінності спільноти, й раціональний підхід щодо споживання соків бренду “Наш Сік”.

Формат та напрямок контенту

Щоб диференціюватися від конкурентів ми запропонували бренду використовувати крафтовий фото й відеоконтент. Перш за все тому, що людям більше подобається природні фото, а не глянцеві картинки з модних журналів, далекі від реальності. Що ж до відео, то це тренд на роки вперед.

Стратегічно ми розбили контент на продуктові, іміджеві пости, активації й сторіс.

В рамках продуктових постів ми розповідали аудиторії про корисні властивості соків та новинки бренду “Наш Сік”.

За допомогою іміджевих – формували ціннісне сприйняття бренду, як вітчизняного виробника якісних напоїв, що опікується сімейними традиціями.

Активації забезпечили ріст нових підписників у спільнотах.

А сторіс допомогли підвищити лояльність залученої аудиторії.

Візуальний стиль

Щоб передати душевність спільнот “Наш Сік” ми розробили унікальний трендовий стиль з теплими тонами у крафтовому контенті, легкими векторними ілюстраціями й латтерингованими шрифтами, що підкреслили загальний тон оф войс і виділили бренд на тлі конкурентів.

За допомогою мінімалістичний композицій ми зробили акценти на продуктах і тим самим посили зчитування комунікаційних повідомлень та вивели єдиний візуальний стиль.

Трендові написи, що доповнили крафтові фото, також допомогли бренду говорити зі своєю аудиторією. А ще – підкреслювали «затишний» тон оф войс, що панує на сторінках спільнот.

А легкі та ненав'язливі ілюстрації посилили настрій від крафтових іміджів та не перекреслили натуральність візуалів в цілому.

Просування й результат

Зазвичай лонч брендів у соцмережах проходить бурхливо, адже в перші 3-5 місяців необхідно залучити якомога більше цільової аудиторії до спільнот. Запуск сторінок “Наш Сік” не став виключенням. Щоб привернути увагу українців до продуктової лінійки бренду, ми зробили ставку на конкурсні активації і тизерну рекламу на просування постів й залучення підписників.

В результаті за півроку спільноти “Наш Сік” охопили понад 2 млн українців і отримали 490 тис. залучень у вигляді лайків, шерів й коментарів під постами. Втім, сторінки бренду тільки на початку свого становлення у соцмережах, а тому чекайте на нові активації та ріст прихильників, які розділяють цінності бренду і п'ють “Наш Сік”.  

2224