PARIMATCH ESPORT BRO FIST

Щоб стати брендом №1 серед ставок на кіберспорт, недостатньо запропонувати найкращі умови. Треба завоювати серця геймерів. А значить, конкурувати за їх любов не з іншою рекламою, а з найкращими у світі іграми.

З їх неймовірною графікою, божевільними сюжетами, сміливістю і драйвом. Це здається неможливим, але ми це зробили.

Тож почали з аудиторії:
це люди, що вже дивляться стріми чемпіонатів та активно вболівають. Тепер лишень маємо переконати їх, що ставити на всі ті події — круто.

А що, якщо ставки — це можливість перетворити глядача у гравця? Коли ставиш, кожному забитому ворогу радієш, наче своєму, а тріумф дарує преміальні не лише гравцям. Інакше кажучи…

З Parimatch перемога команди стає і твоєю власною перемогою

Щоб проілюструвати це, ми переглянули десятки чемпіонатів і таки відшукали характерну фішку: символ тріумфу кіберстпортсменів — жест Bro Fist, ним обмінюються гравці після вдалого раунду.

Так з'явилася ідея доооовгої руки, що прямує крізь усе місто, аби дати кулачка крутим геймерам.

Весь наш відос — суцільний Bro Fist професійної команди та фана з цього боку екрана, що перетворюється на захоплюючу подорож всесвітом геймингу.

Кожна сцена — не тільки прикольна ситуація, а й окрема сторінка історії геймингу, насичена «пасхалка», алюзіями та мемами. Сцена з копами — данина поваги жанру кіберпанк, шалбан охоронцю — дружня підколка "танкістів", мотобайки та їх номери — реверанс у бік симуляторів перегонів.

«322» на ігровому автоматі — культовий мем, що поєднує відразу три явища: гру Dota 2, ставки на кіберспорт та людську жадібність. А ось сцена з боксом — це відсилка до боксерського минулого геймера IceBerg (до речі, то саме він у ринзі).

Так само ретельно створювали й саундтрек. Текст пісні — справжній маніфест геймингу, він складений з популярних ігрових реплік, що знайомі всім прихильникам шутерів. А музику робили з огляду на геймерські муз-добірки та актуальні ігрові плейлисти.

Тож ми продумали кожну секунду й міліметр цієї історії, перетворивши її на креативний гайд для гейм-гіків та фанів ігор.
І це врешті розтопило їх серця❤️

              

                  making of making of making of making of making of making of making of

211