Перша маска для блогерів і про блогерів від MokCo agency

MokCo agency привітали блогерів з професійним святом та створили маску-рандомайзер «Яка твоя блогерська фішка?». Від обговорення до запуску — всього півтора тижня!

Як бренди найчастіше співпрацюють з блогерами? Safe option — надіслати продукт і попросити розповісти про нього. Більш просунуті створюють оригінальні преспаки чи гіфт-бокси, щоб розпаковка продукту була красивою і зацікавити блогера. Словом, просто використовують акаунти людей із великою фан-базою, як ще один канал побудови охоплення в міксі digital-інструментів. Але ж блогери — це не про сто каналів. Найперше вони люди! Креативні, талановиті, харизматичні. Люди, які зуміли побудувати особистий бренд. Ми в MokCo agency поважаємо та цінуємо їхню працю, тому вирішили привітати їх із Днем блогера.

Ідея

Усе почалося з повідомлення в чаті інфлюенс-відділу агенції: «Народ, а з чим у вас асоціюються блогери?». Потім хтось сказав: «Маска!» — і понеслося. За кілька годин обговорення народилась ідея Instagram-маски, за допомогою якої блогери зможуть вітати себе й одне одного і яка підкреслить особливості кожного з них.

Якось я зловила себе на думці, що всі люди, які підписані на блогерів мають з ними певні асоціації. Ми говоримо: “ой купила сукню як у...”, “ходімо в кафешку, про яку розповідала...” і так далі. Ми навіть не усвідомлюємо це. Тоді мені прийшла ідея рандомайзера, яка була б цікава як для підписників, так і для самих блогерів.

Тетяна Мальшакова, директорка з клієнтського сервісу MokCo agency

Так ми придумали маску «Яка твоя блогерська фішка?». Від обговорення до запуску — всього півтора тижня!

Реалізація

Маска працює за механікою рандомайзера: фільтр видає один із варіантів — фото блогера та його фішку. Ось так:

Для створення такого AR-фільтра наш відділ influence-marketing склав список блогерів, із якими найтісніше співпрацює агенція, і доповнив його за допомогою опитування серед колег. Так поміж варіантів рандомайзера з’явилися: «маю мотивацію, як в Олени Мандзюк», «фоткаюсь, як Аліна Френдій на обкладинку», «везучий, як Нікіта Добринін» та інші.

Аби блогери точно отримали наші привітання, ми надіслали їм листівку з QR-кодом, що веде до маски. А також стікерпак із найуживанішими фразочками, які виникають під час роботи. Стікерами реальними, які можна наклеїти на Mac, а не лише скинути в Telegram.

Результати 

Наша маска-рандомайзер сподобалась і блогерам, і їх підписникам. Інфлюенсери самі використовували маску, дивились різні варіанти генератора та викладали сторіз, навіть коли випадав варіант з іншим блогером. І, звісно ж, вони репостили сторіз підписників.

Конверсія із показів маски у день її відкриття склала 19 %. І ці дев’ятнадцять відсотків — це 358 000 використань нашого рандомайзера! Триста п’ять тисяч на 1,8 мільйонів показів. І це все з промобюджетом у 30 $!

Ми дякуємо всім, хто підтримав нашу ініціативу подякувати блогерам і скористався маскою «Яка твоя блогерська фішка?». Насамперед ми хочемо, аби люди не забували, що блогерство — це важка щоденна праця. Тому інфлюенсерам так приємно отримувати позитивний фідбек, а ще більше — подяки та привітання.

До речі, маска досі активна, і спробувати її можна на сторінці @mokco_agency.

2912