Перша спорт-вілла для тебе та родини

Бюро Маркетингових Технологій розробило брендинг, дизайн та провело дослідження для нового заміського спортивного комплексу із тенісною спецалізацією у Вишгороді.

01 // ЗАДАЧА

Ми познайомились з клієнтом у вересні 2020 року. Він втілював у життя не лише бізнес, а й власну мрію про комфортний заміський спортивний комплекс. Проте, конкурентів із тенісною спеціалізацією за Києвом було предостатньо, тому головним питанням та нашим завданням стало:

— Як же виділитися?!

Ми запевнили, що хвилюватися не потрібно, адже ви - в Buro MT! Подумали ми, а відповіли, що необхідно створювати бренд, який захопить усіх своєю ідеєю.

З цього й почалась наша грайлива історія!

02 // ДОСЛІДЖЕННЯ

Наш комплексний проєкт стартував з дослідження локації, ринку та особистих інтерв’ю з професійними тренерами, а також клієнтами фітнес- і тенісних клубів. 

— АНАЛІЗ ТРАФІКУ

Для аналізу трафіку були виділені 3 сегменти: Київ, приміська зона та місцевість наближена до локації нашого нового спортклубу (Вишгород, Хотянівка).

— АНАЛІЗ КОНКУРЕНТІВ

Ми визначили конкурентів, які схожі за локацією та послугами. Також провели дослідження цінової чутливості, позиціонування, сильних та слабких сторін й емоційних переваг.

— ДОСЛІДЖЕННЯ BENCH MARKS

Наш відділ досліджень зібрав основні переваги та особливості легендарних заміських локацій, аби використати цей досвід у створенні кращого спортивного комплексу.

— ДОСЛІДЖЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Провели open source research та social media listening. Таким чином, зібрали та систематизували ефективні методи комунікацій, види та підходи до ведення регулярного контенту, наповнення сторінок та їх модерації.

— ОСОБИСТІ ІНТЕРВ’Ю ТА АНАЛІЗ КЛІЄНТСЬКОГО ДОСВІДУ

І звичайно, найулюбленіший вид дослідження — особисті інтерв’ю. Чому улюблені? Адже саме тут ховаються усі спостереження та інсайти, завдяки яким створюється стратегія. 

Саме після особистих інтерв’ю ми знайшли інсайт, який знайшов підтвердженняу всіх видах проведених досліджень. На базі цього ми побудували позиціонування для нашого заміського спортклубу.

03 // ПОЗИЦІОНУВАННЯ

ІНСАЙТ

Існує стереотип, що спортивні зали та тенісні корти — це лише індивідуальна історія. Тому мало хто задумується над комфортом саме для всієї родини.

Тому, обираючи як провести вихідні з сім'єю — спорт часто відходить на другий план.

ГОЛОВНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Ми ж позиціонуємо себе як сімейна спорт-вілла та підтримуємо родинні зв’язки. Для цього створені усі умови, аби час разом з родиною був спортивним, цікавим та різноманітним: дитячі групи, школа тенісу, ресторан з дитячим меню, chill-out zones та власна набережна.


Спорт-вілла з сімейними цінностями

З нами не болить голова, чим зацікавити дитину, щоб знайти час для себе. 

Окрім цього є ще емоційні та раціональні переваги:

Клубна атмосфера

Наші резеденти є невід’ємною частиною спорт-вілли. Тому окрім спорту та відпочинку, ми створюємо місце для сильного ком’юніті. У нашій віллі не присутнє класичне розуміння «абонемент». Існують лише клубні картки, резидентів.

Ми — не заміський комплекс

Межі Києва поступово розширюються, де-факто інкорпоруючи в себе міста-супутники. Головна аудиторія нашої локації — жителі Вишгорода, для яких наш комплекс аж ніяк не заміський.

Унікальна пропозиція

Ми найбільше спозиціоновані на спорті порівняно з найближчими конкурентами: Sobi Club/Navi та забезпечуємо преміум-спорт, поєднаний з релаксом на природі, чого не можуть запропонувати міські фітнес-клуби.

Теніс — наша головна родзинка

Проте, він, як привітний господар, залишається у тіні. Для того, щоб не відштовхувати фітнес-аудиторію та не зменшувати її розміри лише до тенісистів.

04 // НЕЙМІНГ

Спорт-вілла ...

Разом з позиціонуванням ми розробили стратегію та визначили, як та завдяки чому наша спорт-вілла буде виділятися. Наступне завдання — розробити вдалу назву, яка б передавала потрібні емоції. Таким неймінгом став — Grays.

Легенда неймінгу

Grays є транслітерацією з українського "гра, грай", а також співзвучно з анг. "grace" — витонченість, граційність, благородність. Тут усе створене у аристократичних традиціях.

До того ж у Великобританії один з найстаріших та найшанованіших виробників ракеток для королівського тенісу має назву "Grays of Cambridge".

У неймінгу та логотипі використовується повна назва вілли англійською мовою — Sport Villa Grays.

 05 // АЙДЕНТИКА

Логотип

Логотип Sport Villa Grays комбінований, тобто такий, що складається з текстової частини та символу-іллюстрації.

У символі зображена родинна династія тенісистів, що відповідає цінностям бренду Grays та налаштовує на правильний настрій. Символ однозначно визначає головний формат бренду — спорт-вілла з наголосом на тенісні активності.

Ілюстрація перетворюється у символ, що розміщується на піктограмах та доповнює текстову частину у горизонтальній конфігурації.

Патерни

Адаптивні елементи логотипу легко перетворюються у масштабовані патерни, що можуть бути застосовані на текстильних та інших носіях брендової айдентики.

Патерн використовується як фоновий елемент. Тоді він майже дублює колір фону, стаючи на тон світлішим за фон. 

Ілюстрації

Особливий стиль ілюстрацій доповнює спортивну складову айдентики.  

Ілюстрації використовуються більшою мірою у соц.мережах.


06 // НОСІЇ


Результат

Сьогодні бренд Grays поважають за увагу до деталей та індивідуальний підхід. Відчуття, наче усе має значення та пильно контролюється господарем вілли.

Sport Villa Grays доводить, що поєднання спорту та відпочинку з сім'єю — це реальна історія, яка знайшла відгук у своєї авдиторії.

А ми доводимо, що нетипові та сміливі маркетингові рішення — ще більш ефективні!

Дякуємо за перегляд кейсу! Долучайтесь до наших соціальних мереж:

Facebook

Instagram

Над проєктом працювали:

  • Алі Назар — Creative Director

  • Алі Ніна — Strategу & PR Director
  • Домченко Влада — Senior Designer
  • Ковтун Влад — Copywriter
  • Кулібаба Світлана — Client manager
  • Кузьменко Поліна — Designer
  • Мартиненко Анастасія — Client Director
  • Поп Сабіна — Designer
  • Посад Влад — Art-Director
  • Терещенко Олена — PR-manager

1165