Перший дитячий брендовий канал у ТікТок Україна з охопленням 1,5 млн на місяць.

Jaffa Crazy Fruit – це смачні й корисні смузі-пюре створені для малечі та підлітків і, напевне, єдиний корисний перекус, який можна придбати у магазині й тут же з’їсти. Але як познайомити продукт зі споживачем? Адже батькам можна розповідати про смузі та їх користь у Facebook та Instagram, а от діти не дуже полюбляють ці соціальні мережі. Саме з цією задачею до New Strategies Group звернулась бренд-команда Jaffa Crazy Fruit компанії Vitmark.

Рішення

Офіційна статистика ТікТок стверджує, що найбільша вікова аудиторія мережі – це молодь від 16 до 23 років. Але також користувачами мережі є велика кількість дітей та підлітків, молодше 16 років. Тож для просування бренду для дітей було вирішено йти до ТікТок.

Для ефективної присутності у мережі NSG запропонували публікувати 16 відео на місяць й просувати кожне відео з таргетингом як на кінцевих споживачів, так і на їх батьків. 

Ідея - Jaffa Crazy Fruit заряджає на яскраве дитинство!

Jaffa Crazy Fruit – це не просто смузі, це справжній заряд користі та енергії для дітей. Адже вони заряджають молоді організми справжньою фруктовою енергією та надають сили й натхнення. А куди витрачати ці сили - підказує канал бренду у TikTok!

Головними героями роликів стали діти та їхні батьки. На своєму каналі бренд Jaffa Crazy Fruit підтримав єдність сімей та показав як весело й крейзіково можна проводити час разом.

А ще, надихнувшись пакуванням смузі Jaffa Crazy Fruit в агенції створили Крейзиків. Для цього домалювали веселих створінь, зображених на упакуванні, а професійні лялькарі створили за ескізами ляльок. Кожна лялька-персонаж мала свій характер і відповідала за свої рубрики на каналі. А ще допомагала героям відео жити яскраво.

Рубрики

Особливість ТікТок – це мода на певні пісні, танці, відео, які називаються трендами. Тож в NSG постійно аналізували тренди ТікТок, адаптували їх до інтересів споживачів та продукту й використовували при створенні відео.

Саме на основі основних трендів ТікТок було розроблено рубрики за якими створювали відео. 

(приклад відео тренду)
(приклад адаптації тренду)

Рубрика “Нумо покажи”

Діти зовсім по іншому сприймають цей світ і їх погляди відрізняються від дорослих. Як саме й вирішили показати у відео бренду, знімаючи смішні та веселі ситуації з життя дітей та Крейзіків. 

Рубрика “Нумо виконай”.

Без пісень та танців неможливо й уявити ТікТок. В цій рубриці діти та Крейзики не тільки самі співають та танцюють, а й навчають цього глядачів. Тож співаємо та танцюємо разом з Крейзиками.

Рубрика “Нумо дізнавайся”

В цій рубриці бренд публікує пізнавальний контент для дітей у різних сферах: DIY, лайфхаки, цікаві факти про фрукти, дитинство тощо. 

Рубрика “Нумо повторюй”

Челенджі – це ще одна «фішка» яка має особливу популярність у ТікТок. В популярних челенджах беруть участь мільйони користувачів. І Крейзики не відстають від них. Вони залюбки беруть участь у популярних челенджах та заохочують своїх глядачів приєднуватися до них. 

Просування

Усі опубліковані відео просувалися у форматі Spark Ads. Це означає, що відеопости розміщуються у стрічці рекомендацій з можливістю підписки на канал. Цей формат надав можливість не тільки показувати відео аудиторії відібраній за таргетом, а й отримувати нових підписників на канал. 

Результат

За три місяці існування канал отримав 10 тисяч підписників, охоплення аудиторії 2 млн людей, 210 тис. лайків та частота контакту 12.

При цьому, просування в ТікТок надало охоплення у 2,5-3 рази дешевше, ніж у будь-якій іншій соцмережі брендів Vitmark. А також ТікТок дав частоту контакту 12+, при порівнянні з іншими мережами, де частота контакту брендів складає 2,5-3!

Тож досвід NSG та Vitmark показав: ТікТок ідеальне місце для побудови знання бренду – дешевше охоплення, набагато вища частота контакту! А головне – позитивне сприйняття бренду аудиторією. 

4989