Підтримка соціальних ініціатив за допомогою інструменту influencer marketing

Digital-агенція LOBODS розповідає про важливість надання розголосу актуальним проблемам сьогодення за допомогою нативних інтеграцій з блогерами в рамках співпраці з брендом Bagland.

Проблематика:

Під час black out, у період від 10 жовтня, кількість дорожньо-транспортних пригод по всій країні зросла на 55% у порівнянні з таким самим періодом до відключень. Вкрай важливим стало забезпечити себе захисними світловими елементами, які допоможуть залишатись видимими на дорогах вночі.

Задача:

Саме це підштовхнуло LOBODS разом з Bagland на створення громадської ініціативи під назвою «Світи, щоб побачили усі». Основною задачею стало висвітлення даної статистики та проблеми в інтернеті та насамперед у соціальній мережі Instagram. Для того, щоб українська аудиторія мала можливість убезпечити себе та своїх рідних шляхом маркування одягу та/або аксесуарів світловідбивними елементами.

Ідея:

Ідея полягала у створенні креативних блогер-паків, які ідейно донесуть проблему і заохотять користувачів бути більш свідомими в темний час доби, щоб зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

Наповнення блогер-паку:

Український бренд аксесуарів Bagland при виготовленні всіх своїх виробів додає світловідбивні вставки та брелоки, які допомагають залишатись видимим навіть у темний час доби. Основним компонентом стали брендові рюкзаки, але додатково пак доповнили:

- подарункова упаковка, де написаний заклик кампанії, який можна прочитати, лише підсвітивши ліхтариком;

- інфрачервоний ліхтарик;

- брендований power-bank;

- креативна індивідуалізована листівка з описом проблематики та закликом надати розголосу.

Для співпраці обралися Mid-tier-блогери в різними тематиками та аудиторією, щоб досягти максимальних охоплень. Серед них: @gonkovskiy (213К підписників), @roksolanalima (97,8К підписників), @irinsymchych (103К підписників), @nata_fedorchuk (81,1К підписників).

Результат:

4 з 4 блогерів зробили розпаковування преспаків з описом сенсу та позначили бренд Bagland на своїх сторінках. Органічне охоплення кампанії склало понад 60000 людей.

За період соціальної інтеграції з блогерами відвідування профілю бренду Bagland зросло на +31,9%, а кліки на сайт в шапці профілю — на +36,4%. Також зросли продажі рюкзаків з світловідбивними брелоками.

2501