Портал для батьків – нова айдентика інтернет-магазину дитячих товарів Pampik

Креативне агентство mirrolab розробило айдентику, що підкреслила сильні сторони та створила унікальне обличчя бренду

Клієнт

Pampik – лідер сегменту «Дитячі товари» українського e-commerce. Переможець конкурсу «Фаворит успіху» у 2017, 2018 і 2019 в номінації «Найкращий інтернет-магазин дитячих товарів», 11 років на ринку України.

Завдання

Pampik вирішив візуально оновитися, тому звернувся до креативного агентства mirrolab. Перед агентством стояло завдання – осучаснити логотип і розробити систему ідентичності, щоб підкреслити сильні сторони та створити унікальне обличчя бренду.

Рішення

Агентство розпочало з аналізу, виявилось, що основна перевага в тому, що Pampik максимально швидко виконує замовлення батьків, вони як маленькі супер герої перебирають на себе усі батьківські турботи.

А батьки в свою чергу хочуть, як менше витрачати час на домашні турботи та проводити час з дитиною.

В процесі роботи стало зрозуміло, що Pampik – це як магічний портал для батьків, де можна знайти все що потрібно та не переживати за доставку.

Креативне агентство mirrolab задизайнили швидкість, сервіс, портал.
Змінили і осучаснили шрифт і вигляд логотипу, зберігши впізнаваний за стільки років оранжевий акцент. І візуалізували портал.

Так, зі звичайного інтернет-магазину Pampik перетворився на портал для батьків.

Результат

Нова айдентика підкреслила сильні сторони бренду, легко адаптовується під різні матеріали. Сайт, комунікація, мерч – усе об’єдналося, щоб створювати унікальне обличчя бренду. Завдяки розробленому гайдлайну, Pampik без проблем користується новою айдентикою самостійно. 

1565