Postmen Wake Up: лекторій, який став ранковою звичкою

5 років тому в агенції Postmen створили лекторій для того, щоб люди з кожного куточку України могли слухати топових спікерів країни цілком безкоштовно. Цьогоріч лекторій стартував на YouTube каналі Postmen Wake Up та почав виходити у форматі подкастів.

До карантину проєкт існував у офлайн та онлайн форматах. Усі бажаючі могли прийти в офіс о 9-й ранку на чашку кави, послухати лекцію та поспілкуватися з однодумцями. Хто проспав — дивився трасляцію на YouTube каналі, або у Facebook

Під час карантину онлайн-лекції відбувалися щодня. За 2 місяці вийшло 45 ефірів. Журналісти, екологи, політики, бізнесмени, видавці, фінансисти, дієтологи — своїм досвідом та порадами, як пережити ізоляцію, ділилися експерти з найрізноманітніших сфер. Кожен глядач міг долучитися до ефіру, поставивши питання спікеру в коментарях та отримати відповідь в кінці трансляції.

Головна ідея освітньої платформи — стати щоденною ранковою звичкою глядача. Адже щоб розвиватися та встигати за швидкозмінним світом — нові знання мають бути таким же звичним атрибутом, як зубна щітка, сніданок, чашка кави.


Ця концепція стала основою для айдентики Wake Up, яка цього року увійшла в шорт лист Київського Міжнародного Фестивалю Реклами. Дизайнери Postmen використали ранкову символіку та яскраві відтінки, які асоціюються з драйвовим та позитивним початком дня. 

З травня Wake Up-лекції виходять у ефір щовівторка та щочетверга. Телеведуча Яніна Соколова, журналістка Ярослава Гресь, літературний критик Євгеній Стасіневич, громадський діяч Валерій Пекар — це далеко не повний список найцікавіших спікерів ранкових ефірів. 

А ще, лекторій можна слухати у форматі подкастів на платформах:

Apple Podcasts cutt.ly/TyyQkXE 

Google Podcasts cutt.ly/CyyQxd5

Spotify cutt.ly/MyyECRn

Pocket Casts cutt.ly/TyyWL4p

Anchor cutt.ly/4yyWWuS

Breaker cutt.ly/yyyQQCZ

Radiopublic cutt.ly/SyyQSHA

Анонси майбутніх лекцій публікуються на сайті Postmen Wake Up. Запропонувати спікера на лекцію Wake Up можна, написавши на пошту office@postmen.com.ua.


1758