PR-підтримка конференції зі створення міжнародного Спеціального трибуналу для вищого керівництва рф

Спільнота демократичних країн світу розуміє, що суд над вищим керівництвом росії за злочин агресії проти України обов’язково відбудеться. Але наразі у профільних колах триває широка дискусія стосовно того, як саме має працювати Спеціальний трибунал.

Міжнародна конференція «Special tribunal for the crime of aggression against Ukraine. Justice to be served» стала платформою для обговорення формату такого трибуналу, фіксування злочинів та яких результатів вже вдалося досягти на цьому шляху. До участі в конференції були запрошені провідні експерти з міжнародного кримінального права та прав людини з багатьох країн світу. Подія проводилась під патронатом Офісу Президента України.

Агенція MAINSTREAM виступила PR-партнером заходу. 

Завдання команди: PR-підтримка та координація роботи зі ЗМІ, підготовка пакета інформаційних матеріалів, організація ексклюзивних інтерв’ю та коментарів під час заходу.

Результат: Конференція зібрала понад 400 учасників. Серед них – українські та міжнародні юристи, правозахисники, дипломати, депутати, представники наукового середовища та медіа. Команда MAINSTREAM завчасно запропонувала ЗМІ можливості спілкування зі спікерами та підготувала пакет інформаційних матеріалів.

Протягом події здійснювалась координація спікерів та медіа. Команда агенції допомагала організовувати коментарі від спікерів із різних країн світу для журналістів.

За результатами конференції ми отримали понад 180 виходів у ЗМІ. Серед них – публікації у провідних ділових, новинних та профільних юридичних медіа. Ключові заяви конференції також висвітлили інформаційні агенції Interfax-Україна та Укрінформ. Крім того, про подію змогла дізнатися і телевізійна аудиторія. Відеосюжети про конференцію вийшли в тому числі на найбільших національних телеканалах, таких як ICTV та «1+1».

251