Просування послуг з автоматизації бізнесу в Linkedin: 366 лідів до $150

Чи варто пробувати просувати бізнес Linkedin? Відповідь: так. І навіть скажу більше, за належного аналізу та підбору аудиторій - цей майданчик може бути дуже ефективним для вашого бізнесу. Детальніше розбираю в кейсі.

Про клієнта

До нас звернулася компанія, яка спеціалізується на CRM і розробці індивідуальних рішень для бізнесу. З компаній було підписано NDA, тому назву компанії опустимо. Проєкт розширювався на новий для себе ринок ОАЕ. У процесі просування, було прийнято рішення підключати нові джерела трафіку, а саме просування за допомогою Linkedin.

Завдання

Клієнт: послуги з автоматизації бізнесу

ГЕО: ОАЕ

Мета: лідогенерація з метою реєстрації на демо версію

Трафік: Linkedin

Термін роботи: 3 місяці

Рішення

У чому перевага просування на Linkedin? Тут, окрім основних рекламних критеріїв (демографічних і географічних), можна шукати аудиторію за галуззю бізнесу, розмірами компанії, посадою людини, яка потенційно може бути зацікавлена в послузі.

Для нашого замовника ми визначили оптимальний розмір потенційної аудиторії в Linkedin:

- 330 000 осіб за такими сегментами посади (директор, провідний спеціаліст, менеджер, власник, партнер, віцепрезидент), які включають такі обов'язки:

  • розвиток бізнесу
  • операційна діяльність
  • продажі
  • фінанси
  • маркетинг

- вікові рамки додатково не звужували: 18-55+ 

Ми вирішили використовувати рекламну стратегію, яка включає в себе:

Етап 1. Робота з холодною аудиторією - генерація лідів через лід-форму. У даній стратегії застосовувалася реклама з одним зображенням, але також використовувалася реклама у вигляді обговорення (формат inMail, коли одержувач може перейти в листування з відправником листа).

Етап 2. Ретаргет - повторна генерація лідів через лід-форму. Але на цьому етапі використовувалася реклама у вигляді обговорення. Таку розсилку роблять від імені керівника компанії. Також у цьому оголошенні присутня кнопка з переходом до лід-форми.

Реалізація

Для компаній, які тільки починають просування в інтернеті, ми пропонуємо послугу комплексного аналізу ніші та підготовки до рекламної активності. До неї входить:

- аналіз потреб і поведінки цільової аудиторії;

- позиціонування на ринку;

- комунікаційна стратегія;

- оцінка і стратегія просування для кожного каналу;

- рішення для аналізу результатів;

- вибір майданчиків для просування. 

Результати:

Рекламний бюджет: 40 966,46 USD

Отримано лідів: 366

Середня ціна за результат: 111,93 USD

Конверсія в послугу після використання демоверсії: 70%

Середня ціна послуги: від 1500 USD

LTV на послугу: 6-9 місяців

Огляд окремих кампаній:

На аудиторію Бізнес (широка географія) було витрачено 11 325,02 USD і отримано 128 лідів за ср. ціною 88,48 USD.

На аудиторії у великих містах ОАЕ було витрачено 9 127,61 USD і отримано 77 лідів за ср. ціною 118,54 USD.

Висновки

У Linkedin є можливість знаходити специфічні аудиторії, які підходять під той чи інший проект. На прикладі цього проєкту показано можливість просувати складну і вузькоспрямовану нішу для традиційного маркетингу.

Але специфіка налаштування оголошень (обмеження в 160 символів для тексту в мобільній версії) не дає змоги повною мірою донести суть пропозиції в стрічці соціальної мережі. Можливо, це зіграло роль у тому, що повідомлення inMail, в яких ми можемо використовувати багато тексту, виявилися більш ефективними.

Якщо у вас є питання з приводу просування в Linkedin - я з радістю вам допоможу!

1132