Просування сервісу онлайн-консультацій з астрологами у соціальних мережах

За останні 2 роки життя в умовах невизначеності спровокувало новий виток популярності астрології. Багато хто прагне допомоги від зірок, не шкодуючи сил на пошуки майбутнього в інтернеті та коштів на астрологів.

За статистикою пошукових запитів Google, у 2020 році популярність запиту «астрологія» досягла свого пікового значення за останні п'ять років.

До нас звернулася компанія, яка стежить за тенденціями, для створення власного бренду сервісу online-консультацій астрологів.

Результати:

 • період просування: квітень 2021 - лютий 2022
 • кількість підписників: 4,313
 • кількість постів: 104
 • загальне охоплення сторінки: 1,155,645
 • Сформований бренд:

Astars – для тих, хто вірить у силу зірок та гороскопу. В акаунті не лише публікували гороскопи, а й пояснювали причинно-наслідкові зв'язки між зірками та поведінкою конкретних знаків зодіаків. Аккаунт був створений для популяризації послуг астрологічних консультацій і, як наслідок, для продажу послуг астрологів людям, які не можуть самостійно прийняти важливе рішення, впоратися з проблемами та повернути удачу до себе.

Фішка сервісу: користуватися Astars можна будь-де і в будь-який час.

Складнощі:

 1. Активність конкурентів у соцмережах. Сфера астрології зараз дуже популярна.
 2. Бренд створювався з 0, клієнтів не було. Потрібно було формувати впізнаваність та завоювати довіру користувачів.
 3. Створення унікального та корисного для аудиторії контенту.

Завдання:

 1. Створити сайт, блог, акаунти у соціальних мережах та рекламний кабінет для просування.
 2. Розробити стратегію просування бренду, зокрема – комунікаційну політику, щоб створити контакт між аудиторією та брендом.
 3. Залучити цільову аудиторію в облікові записи соц. мереж (збільшити кількість передплатників) та збільшити впізнаваність бренду.
 4. "Упакувати" експертний контент, створений співробітниками (статті, відео).
 5. Налагодити комунікацію з блогерами для збільшення охоплення аудиторії та впізнаваності бренду.

Хід роботи:

 • Провели аналіз конкурентів, визначилися зі стилістикою профілю, розробили дизайн для соціальних мереж та сайту.
 • Прописали контент-план, визначили рубрики: астропрогноз від астролога, календар на місяць для кожного знака, значення будинків у натальній карті.
 • Провели інтерв'ю з астрологами для написання контенту та статей.
 • Пропрацювали список блогерів з відповідною аудиторією, провели колаборації.
 • Запустили розіграш для збільшення аудиторії та клієнтів.
 • Просували додатково кожен пост за допомогою реклами у Instagram.
 • Запустили рекламу з метою залучення нових підписників.

Таргетована реклама:

1. Просування постів.

Для отримання додаткового охоплення та підвищення впізнаваності бренду кожен пост ми запускаємо на рекламу. Просування здійснювали через рекламний кабінет Facebook.

Пости Astars просували за інтересами: астрологія, гороскоп, знаки зодіаку, а також доповнювали їх інтересами в залежності від тематику публікації.

Найбільш успішні пости за кількістю отриманих реакцій за період з серпня 2021 року до березня 2022 року:

Найкраще аудиторія реагує на актуальні пости. Наприклад, найбільше реакцій набрав передноворічний пост про те, у чому, на думку астрологів, слід зустрічати Новий рік, щоб він був успішним.

2. Підписки.

Для залучення нових підписників використовували рекламу з трафіком у профіль Instagram. Тестували різні креативи, інтереси, місця розміщення.

Спочатку запустили креативи у стрічці та Stories.

Однак вони не отримували достатньої кількості реакцій, вартість переходу в профіль і відповідно підписника були досить високі.

Запускали креативи з облікового запису, які набирали найбільше реакцій. У тексті використовували тезову інформацію з публікації із закликом перейти у профіль та підписатися.

Окрім спільних інтересів, пов'язаних із астрологією, ми таргетували рекламу на окремі знаки зодіаку.

Найбільше охоплення отримала карусель з астропрогнозом на 2022 рік для всіх знаків зодіаку.

Охоплення склало 63973, отримали 4242 кліки за посиланням по $0,04 і в результаті понад 1000 підписників за 2 тижні (середня ціна - $0,25).

Максимальна вартість підписника на початку нашої роботи з акаунтом Astars становила 0,86 $. Поступово ми підбирали найвдаліші креативи з тем, розкритих в акаунті, підбирали «працюючу» аудиторію. Мінімальна вартість підписника за весь період роботи з Astars склала 0,22 $.

Висновок:

Для того, щоб ефективно просувати акаунт астрологів у соц. мережах потрібно провести аналіз конкурентів, сформувати стратегію розвитку бренду, вибрати стилістику та підготувати контент-план, у якому буде як розважальний, так і експертний контент.

Загалом, як і з будь-яким іншим проєктом важливо тестувати різні типи креативів, тексти, заклики до дії, працювати з блогерами.

Але звичайно, найважливіший фактор ефективності просування аккаунта — це корисний і актуальний контент для аудиторії. Тільки в такому випадку користувачі вас читатимуть і довірятимуть.

3422