Просування у Facebook вебінару: курси QA тестування у США

До нас у компанію звернувся клієнт, який займається просуванням школи програмування на ринок США. Із замовником ми підписали NDA, тому розголошувати імена та назву каналу не будемо. Почати просування наш клієнт вирішив з курсу з QA-тестування. Оскільки це один із найпопулярніших напрямів. Завдяки низькому порогу входу і потенційно хорошому доходу QA приваблює більшу частину охочих перейти в IT-сферу.


Аудиторія проєкту

Оскільки школа має додаткове фінансування, ціни на навчання доволі бюджетні. Тому в основу оферу легко покласти пропозицію здобути нову професію, незалежно від віку та рівня доходу.

Також клієнт виділив головні сегменти цільової аудиторії:

 • фахівці, які хочуть перекваліфікуватися;
 • колишні службовці (військові у відставці);
 • люди з обмеженими можливостями.

Завдання

 • Клієнт: курси QA Тестування
 • Послуга: вебінар на тему введення в роботу тестувальника
 • ГЕО: США, Чикаго
 • Мета: понад 900 реєстрацій
 • Трафік: Facebook
 • Ціна конверсії: до 5$
 • Термін роботи: 1 місяць
 • Цільова аудиторія: чоловіки і жінки, 25-38 років

Реалізація

Тестування аудиторії

Головне завдання реклами - донести правильне повідомлення до потрібної людини в потрібний час.

Тому пошук підходящої людини (тобто цільової аудиторії) - один з основних кроків у налаштуванні та масштабуванні рекламної кампанії. Це непростий процес. Щоб знайти відповідну аудиторію, потрібно протестувати десятки поєднань налаштувань таргетингу. Але саме після тестування реклама приносить найкращі результати.

Ми почали тестування зі списку з більш ніж 50 різних аудиторій. Це були різні комбінації налаштувань таргетингу за інтересами, демографією та схожими аудиторіями. Усі ці налаштування були обрані за допомогою інструментів аналізу даних та аудиторії.

Протягом шести тижнів ми індивідуально тестували кожну аудиторію. При цьому використовували найкращі оголошення. Метою тесту було знайти аудиторію, яка буде конвертуватися відповідно до ключових показників ефективності (KPI).

Масштабування

У результаті перших тестів ми знайшли поєднання налаштувань, яке давало результати відповідно до KPI. Наступним кроком тестування стало масштабування аудиторій та щоденного бюджету.

Після трьох тижнів ми відібрали аудиторії з найкращою конверсією. Витягли з них дані та прогнали їх через інструмент аналізу аудиторії на Facebook. А далі - створили новий список інтересів і таргетингу.

Насправді більша частина наших тестованих аудиторій не пройшла наш тест і не досягла KPI. Але, проводячи тести знову і знову, ми змогли створити великі кластери пов'язаних інтересів. Це дало нам цільову аудиторію з мільйонів людей.

Креативи

Ми встигли протестувати рекламу різних форматів. Але найефективнішим виявилося використання відеороликів, через які доносилася цінність вебінару.

Ми створили 3 відеоролики і 9 креативів. Що важливо у відеорекламі:

 1. привернути увагу глядача за перші 3 секунди;
 2. дати швидку вигоду користувачам, які продовжать дивитися;
 3. використовувати УТП, донести цінність (наприклад, для вебінару це або освітній контент, або мотивація);
 4. додайте заклик до дії.

Використання для реклами роликів з такою структурою показує хороші результати для просування вебінарів.

Результати просування

Ми почали запуск з трьох основних роликів і 1 ролика для ремаркетингу, де використовували кілька типів рекламних закликів. Також використовували додаткові креативи на різні сегменти. Основна мета - отримати реєстрацію на безкоштовний вебінар.

Які результати ми отримали:

 • Звітний період: 01.10 - 15,12
 • Використано бюджету: 2 693,32$
 • Досконалих конверсій: 948
 • Вартість конверсії: 2,84$

Висновки

У цьому проєкті важливо враховувати силу бренду, конверсію сайту і роботу відділу продажів. Також харизму і доступність пояснення матеріалу для користувачів.

З огляду на специфіку вебінару, а також проблемами з боку рекламного кабінету - нам вдалося залучити цільову аудиторію на вебінару. Щоб отримати максимально хороший результат, не можна використовувати шаблонний підхід до проєкту. Тому, з кожним клієнтом ми працюємо за індивідуальною стратегією просування.

Після проведення вебінару близько 32% учасників зареєструвалося на тестовий період. Також для дожиму іншої частини користувачів використовувався відділ продажів.

Наші фахівці будуть раді допомогти вам у веденні таргетованої реклами під ключ. Залишайте заявку і наш фахівець детально вас проконсультує.

2696