Q – це про Крим. Брендинг QHA, Кримської агенції новин від Postmen

Крим — це перехрестя цивілізацій. Батьківщина багатьох народів, культур та релігій. QHA (Qirim Haber Agentligi), Кримська агенція новин — медіахолдинг, який працював переважно для кримськотатарської аудиторії та жителів Криму. Після анексії півострова Росією холдинг, як і тисячі кримчан, був змушений покинути півострів. Зміна місця вимагала переосмислити місію і пріоритети. Відтепер місія QHA— збереження історії Криму, як мультикультурного простору, творячи глобальний сторітелінг.

Ідея нового бренду, створена Postmen, народилась від написання слова «Крим», яке в кримсько-татарському варіанті починається з букви Q і містить в собі написання основних світових алфавітних систем.

Айдентика органічно відображає глобальну місію бренда — збереження кримської історії та консолідація народу, який втратив свій дім.

Усі букви в логотипі ніби продовжують одна одну. Вони з’єднані, нероздільні — так само, як і поєднання культур та національностей півострова.

Окрім цього, Q у логотипі має одночасно форму баблу та екрану — це уособлює медійність продукту, підкреслює його сутність.


При створенні айдентики Postmen надихалися вражаючими ландшафтами Криму. Це знайшло відображення у натуральних та природних фірмових кольорах, розроблених окремо для кожного продукту медіахолдингу.

Результатом роботи є універсальна та приваблива айдентика, яка відображає сутність оновленого бренда, медійність та кримський колорит. 

Компанія QHA почала використовувати фірмовий стиль у лютому 2019. Ви можете оцінити його на сайті холдингу та на сторінках в соціальних мережах.2250