Радісний автосервіс 38 RA: як поєднати позитив і безпеку

Розробка брендингу автосервісу 38 RA

Автівок в Україні з кожним роком стає більше, але переваги автосервісів розуміє невелика частина водіїв. Інші все ще бояться довіритися автосервісу. Головні бар’єри, на яких фокусуються власники авто: «я не розбираюсь», «мені навішають локшини, попросивши гроші за зайві послуги».  У багатьох є дядя Ваня із гаражем, до якого можна звернутись. Але чи достатньо він кваліфікований?  Отже, клієнту не комфортно, не зрозуміло, не вибудовані процеси.


Нашою задачею було передати те, що найбезпечніше і найефективніше  — звернутися до спеціалістів. Ми прагнули зробити 38RA френдлі автосервісом, зрозумілим і комфортним для кожного, відвідування якого додасть впевненості на дорозі.


Рішення: ми обрали найдружніші й найпозитивніші елементи для брендингу, щоб показати, що автосервіс теж може бути людяним.

Головним елементом дизайну стало коло, що об'єднує багато символів: піклування, довіру, деталі автівок — колеса та кермо, відсутність кутів.

У брендингу застосували помаранчевий — колір радості та позитиву та сірий — колір техніки й прогресу. За допомогою такого поєднання дизайнери Brand Loft Agency  змогли передати асоціації ласкавого сервісу, щирого обслуговування, турботливого відношення..

Основний меседж, який ми обрали для цього бренду  передає місію бренду:  «Рух у радість та без турбот".

Для спілкування з клієнтами ми створили бота Radika, який радо допоможе розв'язувати будь-яку проблему.

Компанія вже використовує новий образ. 


1
2923