“Раз, і поїхало!”: розробка брендингу для Інвест Офісу

Розробка брендингу для Інвест Офісу — проект з багатьома сторонами, стислими термінами та різними комунікаційними завданнями

Клієнт

Влітку за ініціативою Львівської міської ради й Львівської обласної адміністрації у Львові створили важливий проєкт — Інвест Офіс, який покликаний спростити взаємодію бізнесу з державними органами. 

Коротко кажучи, Інвест Офіс прискорює розвиток бізнесу у Львівському регіоні.

Завдання 

Перед креативною студією стояла задача – створити концепт брендинг для Інвест Офісу: від позиціювання організації до визначення її візуальної стилістики в короткий термін. 

Інсайти

У підприємців є два терміни — «поїхало» і «не поїхало». Коли щось не їде, це означає, що є перепони. Бюрократія, проблеми з папірцями, мільйон кіл погоджень забирають у підприємців час на сам бізнес, адже треба розв’язувати купу інших проблем. А тому людині хочеться прискорити процеси.

Легкий шлях і зелене світло. Зелене світло — наслідок прискорення. Люди хочуть мати можливість пришвидшити прийняття рішень, отримання дозволів, пошук ресурсів. А завдання Інвест Офісу — надати чіткі інструменти для цього та допомогти подолати бюрократичні аспекти. Т

Люди хочуть до людей, а також хочуть відчувати ком’юніті. Зараз складно всім, тому важливо спілкуватися з тими, хто має такі ж проблеми і говорить з тобою однією мовою.

У візуальному стилі Bambuk прагнув донести меседж, що з Інвест Офісом ти будеш відчувати себе тим, у кого все «поїде». Для цього обрали зелене світло, яке, зокрема, символізує довіру, доступність та впевненість. Це лягло в основу візуального принципу, а ідея прискорення стала його концептом. У дизайні вирішили розтягувати візуали, щоб показати пришвидшений рух як поштовх для інвестора, що допомагає набрати обертів, прискоритись і запрацювати.

Ми прагнули зобразити бренд простим та зрозумілим, але, разом із тим — експертним. Інвест Офіс створений для того, щоб робити складні речі простими. Тому для цього ми поєднали архетипи мудреця і простого хлопця. З одного боку, бренд прагне допомогти світу і робить людину мудрішою, з іншого — віддає перевагу простим та зрозумілим речам і близький до своїх споживачів.

Результати

Нам вдалося створити концепт брендингу для організації, яка допомагає підприємцям та сприяє залученню інвестицій у Львівський регіон. У результаті розробили візуальну айдентику та концепцію, позиціонування, лого та шаблони для візуальної ідентифікації, які тепер команда Інвест Офісу втілює власними силами. Усе для того, щоб бізнесу було легше рухатись вперед і знати, до кого звертатися по допомогу!

258