Ребрендинг агротрейдингової компанії

Розповідаємо, як створили сучасну агроайдентику, де жоден колосок не постраждав від кліше

KOLO допомагає німецьким компаніям знайти українських постачальників органіки: якісного зерна, бобових та олії.

Їхні клієнти — це й маленькі фермерські господарства, і великі корпорації.

KOLO залучають клієнтів на виставках, де айдентика має працювати як маркетинговий інструмент. Тож власники вирішили осучаснити бренд, а ми допомогли зробити це круто. Почали з лого: зробили його більш мінімалістичним, навколо лого розгорнули системну айдентику бренду.

Дивитися оригінальний кейс на сайті Once

Як передати традиційний підхід до вирощування органіки, але не показувати стандартні фото фермерів із худобою чи засіяні поля?

Відповідь ми знайшли у крафтових ілюстраціях. Всього декілька ліній і постать людини чудово передають відчуття простору, величі природи та праці аграріїв. Все намалювали пензлем від руки.

Брендові кольори вже були звичними для клієнтів, їх зберегли та підтюнили. Жовтий і темно-зелений мають приємні асоціації із сонцем та врожаєм.У вибраній стилістиці ми створили ілюстрації для категорій сайту та роздаткових матеріалів. Також айдентику бренду ми втілили в стендах, банерах і брошурах для міжнародних агровиставок. Клієнт вже випробував їх у поїздках, тож айдентика прижилася та продовжує розвиватися у нових форматах.  


1832