Ребрендинг для ІСКЕР АУДИТ

Консалтингова компанія «Iскер-Аудит» Казахстан. Спеціалізація: комплексні послуги з автоматизації облікової та офісної роботи, архівування документів, бухгалтерські послуги, кадровий аудит, податкового та кадрового обліку.

Задача: 

Ребрендинг. Поточний фірмовий стиль застарів. До основних недоліків відноситься слабка читабельність логомарки в малих розмірах через досить складне наповнення і негармонійна компоновка з шрифтом.

Рішення:

В ході аудиту, ми в Upturn Digital виділили основні недоліки поточного логотипу:

1 - складна стилізована під герб логомарка;

2 - шрифт із зарубками;

3 - однотонне колірне рішення.

До ребрендингу

Після аналізу і консультацій з клієнтом ми приступили до розробки нових варіантів візуальної комунікації для бренду. Було прийнято рішення про кардинальний редизайн логотипу.

Існуючі клієнти не будуть "перелякані" візуальними змінами, так як знаходяться в постійному контакті з компанією і менеджерами. А для нових: зміна айдентики на більш сучасну тільки поліпшить сприйняття бренду і позитивно вплине на рівень довіри до компанії.

В основі неймингу бренду лежить слово "Іскер", що в перекладі з казахського означає - діяльний, діловий, слушний. Ряд асоціацій, що виникають при слові «аудит» - перевірка, фінанси, бухгалтерія, документація, звіти. Компанія позиціонує себе як надійний партнер в рішення бізнес завдань клієнтів будь-якої складності.

Такий асоціативний ряд став основою створення логотипу, який несе в собі відповідну символіку і сенс.

Результат:

Логомарка символізує собою собою стопку паперів (фінансові або бухгалтерські звіти) з перевернутим верхнім листом. Верхній лист, в контрастному до решти кольорі, символізує активну взаємодія фахівців компанії з клієнтом.

Оригінал кейсу

Після ребрендингу

Кольори та шрифт:

Основними кольорами стали насичений помаранчевий, та дещо приглушений синій.

Синій колір один з класичних кольорів бізнесу в сфері фінансів і документації, він спокійний і викликає довіру, а помаранчева лінія створює яскравий акцент і підкреслює активний стан листка (взаємодія Іскер Аудит і компанії клієнта). Квадратна форма традиційно асоціюється з надійністю і стабільністю.

Тонкі лінії логомарки доповнює витягнутий condensed шрифт Plumb.

Завдяки простим формам елементи логомарки легко можуть масштабуватися в подальшому брендингу компанії і стати частиною фірмового патерну та інших візуальних рішень (використовуватися в тексті, на сайті, в банерах, в інтер'єрі офісу).

Для брендування документів і матеріалів був розроблений фірмовий патерн, який складається з вертикальних блоків з горизонтальними лініями, розставлених один навпроти одного. Патерн символізує собою стоси паперів.

Після оновлення фірмового стилю Iскер-Аудит, бренд став сучасним, більш релевантним сфері діяльності і основним цінностям компанії.

З впевненістю можемо сказати що це призведе до зростання лояльності цільової аудиторії і посилення унікальності і диференціації бренду. Як наслідок, бренд буде більш ефективним, а позиція компанії на ринку посилиться.


1360