Ребрендинг івент-компанії Artmaxima

Івент-компанія Artmaxima з 1998 року організовує події різноманітного напрямку: корпоративні та бізнес-події, тімбілдінги та інтенсиви, іміджеві івенти та приватні заходи. З нагоди свого 20-річчя компанія вирішила зробити ребрендинг, аби відобразити внутрішні трансформації всередині бізнесу, а також відповідати актуальним запитам ринку.

Завдання

Головним завданням компанії було не втратити 20-ти річний досвід Artmaxima і зробити трансформацію логічною. Ще одним завданням було диференціювати себе від решти великих гравців ринку. 

Нову бренд-стратегію створили TS/D Agency. Агенція розробила позиціонування бренду, бренд-платформу та неймінг. Також компанія отримала нову айдентику та комунікаційну стратегію. Бренд-платформу TS/D Agency розробили на основі нинішніх активів бренду – системності, нестандартності ідей, інтелектуальності та якісному сервісу.

Неймінг

У новому неймінгу зберегли впізнавані елементи від Artmaxima – літери АМ. Так Artmaxima стала Ambient.

[A]rt [M]axima = [AM] = [Am]bient. Ця трансформація призвела до появи модульного копірайту – I[Am]bient = I[Am]Happy = I[Am]Bright = I[Am]Crazy = I[Am]Loud.

Смислова частина комунікації бренду формується на основі неймінгу Ambient, який легко транформується в цілісний меседж: IAmbient — IAmhappy.

Для того, щоб відобрази камерний, сімейний підхід до роботи з клієнтами та диференціюватися від решти великих гравців ринку, Ambient називає свій формат Event House, а не агентством.

Позиціонування бренду

Оновлене позиціонування бренду засноване на поєднанні великого досвіду компанії та відкритості до трендів та експериментів: «Ми робимо неочікувані, іноді навіть зірвиголова івенти. Але зробимо це з розумом, на основі багаторічного досвіду та з ґрунтовною експертизою. Ми про інтелект, знання, нестандартне мислення та процеси. Це все дозволяє позиціонувати себе експертом. Ми можемо поводитися як модний інтелектуал або ексцентричний вчений».

Brand Essence Ambient – The Science of Happiness. Ідея ґрунтується на тому, що Ambient – вчений-хеппіолог, який працює над формулою щастя та втілює її в своїх подіях. Оскільки будь-який івент – це контраст емоцій, Ambient – це контраст науки та щастя.

Тому саме контраст ліг в основу оновленої айдентики – Гельветику поєднали з градієнтами Полярного сяйва, а чітку модульну сітку з м'якою текстурою.

Фірмовий стиль

Як референс фірмового кольору була використана палітра Полярного сяйва, вражаючого та при цьому цілком закономірного природного явища, тому важливою частиною фірмового стилю є використання градієнту.

Знак лого — перевернутиа літера а, що утворює симетричну збалансовану композицію. Цей знак поєднує в собі перехід від раціонального до емоційного підходу створення івенту. У знака є фундамент, на якому розташоване коло — центр подій.

Візуальна мова

Сам знак та його конструктивні елементи можуть комбінуватись, ставати об’ємними утворювати патерни, працювати зі шрифтом, фотографіями, масштабуватись та взамодіяти зі смисловою комунікацією бренду.


Спеціально для різних категорій івентів Ambient Event House було розроблено 3D
візуалізації знаку.

B2B Events
Public & Special Events
Private Events
Brand Experience & Event marketing
Intencive & Team Building
Brand Experience & Event marketing

Айдентика

Для Ambient Event House була розроблена система айдентики, яка включає в себе використання фірмового шрифту, кольорів, розташування тексту та додаткових графічних елементів та 3D візуалізації.
2459