Ребрендинг "Водного Миру". Від рибки до кита.

Як «Водный Мир» оновився вперше за 5 років отримав нову айдентику та позиціонування за допомогою брендінгової агенції Dozen.

МОРЕ — НАШЕ ПОЛЕ:

дає і рибу, і питань глибу. Партнерство з «Водным миром» — лідером із виробництва морепродуктів — розпочалося із занурення у проблематику та бізнес-задачі. Щоб перевірити, як почувається кит серед акул, ми провели аудит бренду і з’ясували декілька цікавих фактів. По-перше, у нас відсутня культура споживання морепродуктів як така. По-друге, при всьому багатстві водного світу бренд асоціюється переважно з крабовими паличками. По-третє, наш споживач — традиційних поглядів, тож маємо крок за кроком формувати споживчу культуру й корисні харчові звички.

«КОРИСТЬ МОРЯ ЩОДНЯ!» —

так тепер звучить запропоноване нами позиціювання, що стало результатом кількох стратегічних сесій. Адже саме рідкість споживання виявилася основним бар’єром зростання продажів. Ми вирішили змістити акценти зі смачного на щоденно необхідне. Так з’явилася ідея показувати готові страви у побутовому раціоні української родини.

МОРЕ ЛЮБИТЬ СМІЛИВИХ

та усміхнених! Кит, герой логотипа, став позитивніше й емоційніше і, власне, став більш схожим на кита за своїми пропорціями та завдяки фонтанчику. Коло, що стало обрамленням кита, натякає, що вся ця морська смакота може потрапити на тарілку. Тож тарілка із вишуканими стравами з морепродуктами стала центральним героєм дизайну паковань. З осяяного сонцем моря до кожного сімейного столу.

МЕШКАНЦІ МОРЯ

втілились у симпатичних персонажів піктограм. Але ми винесли на паковання не тільки «тваринний» склад продукту, а й складові користі — вітаміни, мінерали, жирні кислоти.

МОРЕ РОБОТИ

завжди опиняється не на поверхні. У цьому проєкті варто особливо відмітити верстку морських миль технічних текстів. Складність полягала в тому, що всі паковання являли собою лише фейсинг, на якому треба було розмістити логотип, плашку з назвою, прозоре віконце для продукту, готову страву, штрих-код та ін. до останньої крапки технічної інформації, що варіюється за обсягом залежно від продукту. В морі, як кажуть, багато шляхів, але здається, ми пройшли кожним із них, аби дістатися берега.

ВОДНЫЙ МИР —

цілісний, яскравий, оновлений, хвилями заполоняє полиці супермаркетів і ознайомлює споживачів зі смачними й корисними стравами на основі морепродуктів на сторінках сайту. Тож хапайте сітки та мерщій за щоденною користю моря!

2065