Ребрендинг Закарпатського курорту Voevodyno

RUBARB зробив ребрендинг курорту в Закарпатті - Voevodyno. Подивіться, як гармонійно поєднується колірна гамма і патерни в фірмовому стилі з філософією бренду Voevodyno.

ЗАВДАННЯ:

Зробити ребрендинг компанії, який відповідає сучасним стандартам, передає філософію бренду. Розробити бренд-бук.

ПОПЕРЕДНІЙ АНАЛІЗ:

Voevodyno — курорт для сімейного, індивідуального та корпоративного відпочинку в Закарпатті.

ЕТАП 1. Ребрендинг логотипу

Логотип бренду комбінований. Складається з фірмового знака й шрифтової частини, тобто назви бренду. Ми змінили кольорову гаму лого, зробили її більш екологічної: з відсиланням до природи, гір і відпочинку.

                           Розробка фірмового патерна

Фірмовий патерн — це важлива складова айдентики, яка може використовуватися в рекламних комунікаціях і виділяти бренд серед конкурентів.

Наш патерн символізує відпочинок на курорті Воєводино, а саме:

  • гірськолижний відпочинок;
  • прогулянки по околицях курорту, милування навколишньою природою Карпат;
  • рибалка в Закарпатті;
  • кінний клуб.

П'ять ліній, на яких розташовані елементи патерну, асоціюються з нотним станом, тим самим відповідають слогану «Симфонія релаксу».

ЕТАП 2. Розробка фірмового стилю

Фірмовий стиль дозволяє виділятися серед конкурентів, зміцнити образ бренду в пам'яті цільової аудиторії. Сучасний логотип і фірмовий стиль створюють єдиний образ бренду, який зміцнює його позицію на ринку послуг.

                            Розробка фірмових іконок

ЕТАП 3. Створення бренд-бука

Бренд-бук — ефективний інструмент для ведення бізнесу, важливий не тільки для зовнішнього співробітництва, а й для створення внутрішніх традицій фірми. Він допомагає систематизувати й описати все змістове наповнення бренду, тим самим оптимізує роботу з управління штатом, рекламну діяльність і планування подальшого розвитку компанії.

Головні завдання бренд-буку:

  • впровадження єдиних стандартів фірмового стилю у всій компанії;
  • підвищення корпоративної культури;
  • поліпшення візуальної ідентифікації бренду.

                           РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ПРОЄКТОМ

Ми зробили ребрендинг логотипу та створили безліч елементів фірмового стилю. Корпоративний сайт теж отримав зміни: редизайн допоміг бренду отримати сучасний вигляд і більш зрозумілий UI.

Детальний гайдлайн дозволить компанії правильно використовувати фірмовий стиль у своїй комунікації та ідентифікації бренду, а новий патерн повністю відображає філософію бренду.

2158