Редизайн айдентики для компанії Ензим

Компанія «Ензим» — найбільший виробник та лідер ринку дріжджів в Україні. Частка компанії на українському ринку складає близько 60%. Майже 40% продукції підприємство експортує в 13 країн Європи.

За майже 25 років існування «Ензиму» логотип змінювали тільки раз — у 2012 році. Станом на 2018 рік логотип та елементи айдентики морально застаріли. До того ж, компанія почала активно розвивати новий напрям діяльності —біотехнології. Нова айдентика мала б транслювати цей вектор розвитку «Ензиму».

Нашим завданням було запропонувати варіант сучасного логотипу, який можна використовувати в зовнішніх презентаційних конструкціях, та створити патерн для нанесення на продукцію компанії, інтер'єр та екстер'єр офісу. Ми мали зробити айдентику сучасною, легкою для сприйняття та відтворення і водночас зберегти характерні елементи, які забезпечують впізнаваність бренда на ринку.

Щоби зберегти тяглість із попередньою айдентикою та продемонструвати стабільність компанії, ми вирішили залишити в логотипі графічний символ. Для полегшення візуального сприйняття ми спростили його структуру до трьох елементів, надавши кожному з них певного значення.

Додатковим ідентифікатором бренда є патерн. Він позначає стилізовані дріжджові клітини і виконує декоративну функцію.

Основний колір бренда — зелений. Він легко запам’ятовується і допомагає створити емоційний зв’язок зі споживачем. Додаткові кольори — жовтий і темно-сірий (для шрифтової частини логотипа і текстів).

Більше про проект — на сайті https://gram-branding.com/ua_enzym/

1015