Редизайн ігристого вина «Marengo»

Ігристе вино Marengo — яскравий та сучасний бренд, який дарує справжню святкову атмосферу для дружніх компаній. Такий образ закарбувався дуже добре у свідомості споживачів. У світі, який ніколи не стоїть на місці, важливо постійно оновлюватися і бути в тренді, тому дизайн Marengo еволюціонував з новим поглядом і оновленим змістом. Це може допомогти утримати позиції та розширити свою присутність на ринку ігристих вин, привертаючи більш сучасним дизайном все бульше українців.

Завдання

  • Зробити редизайн упаковки і при цьому зберегти пізнаваність бренду, покращивши зчитуваність та якість опрацювання деталей.
  • Завершити редизайн логотипу, який ми змінювали в кілька етапів.
  • Розробити фірмові елементи, які зроблять лінійку ігристих вин Marengo більш преміальною.

Редизайн в деталях

Взявши в роботу проект, команда почала аналізувати сильні візуальні елементи на етикетці і обов’зково їх зберігати та слабкі сторони, такі як логотип Marengo. Тому насамперед змінився логотип. Був повністю прибраний прогин шрифтової частини, який раніше обмежував можливості міняти його положення. Логотип став рівним, більше і візуально помітнішим за рахунок розміщення ближче до середини етикетки. Герб змалювали з нуля, більш опрацювавши, зберігши основні риси старого. А етикетка змінила форму — на зміну незграбності прийшла округлість та плавність ліній, щоб більше подобатися жіночій аудиторії.

Більше преміальності

В процесі розробки концепцій дизайну брались до уваги особливості дизайнів потенційних конкурентів лінійки ігристих вин Marengoв Україні, а також світові бренди алкогольної продукції. Основну колірну гаму ми зберегли, але кольори капсул, наприклад, змінили, щоб бути помітнішими на полицях і відрізнятися від конкурентів. А фінальним штрихом у оновленні лінійки стала розробка додаткового елемента “1982”, що позначає рік заснування підприємства, та її інтеграція до герба та інших елементів дизайну.

Результат

В результаті досягнуто ключове завдання еволюційного редизайну — зберегти пізнаванність бренду, покращивши зчитуваність та якість опрацювання деталей. Перші пляшки ігристого вина Marengo вже оновились на полицях супермаркетів і найближчим часом покупці зможуть оцінити всю лінійку ігристого вина. Наше партнерство з компанією триває, тому чекайте нові кейси Marengo та інших торгових марок.


·
1792
·
goodsuper 7

The project team

Home