Редизайн міжнародної студії мультимедійних рішень від gárne

gárne.agency — це агенція, що спеціалізується на брендингу, контент маркетингу та smm. Ми любимо реалізовувати потужні проекти, які дійсно можуть змінювати світ на краще.

Magic Innovations — міжнародна компанія, що працює по всьому світу. Виконали більше 500 проектів. Роблять 3D-зіставлення, голограми, віртуальну реальність, встановлення медіа, доповнену реальність, інтерактивні рішення, виробництво 3D-анімації, декорації руху та медіа, технічну підтримку, управління шоу. Мають власні проектори обладнання, сервери, світлодіоди, екрани тощо. Працюємо на ринку з 2008 року та мають офіси в таких містах: КИЇВ - ДУБАЙ - НЬЮ-ЙОРК

Magic Innovations створила шоу 3D-карти на найвищій будівлі у світі - Бурдж-Халіфа в Дубаї. Шоу було прем'єрно представлено в день святкування одного з найважливіших свят у регіоні - ІД Мубарака, і транслювалась на будівлю протягом червня 2020.

Що потрібно було зробити?

Команда Magic Innovations звернулась до нас для редизайну в рамках ребрендингу. З оновленим виглядом планують виходити на новий ринок. Оновлений логтип має добре зчитуватись в на міжнародному ринку та легко адаптуватись під контекст подій або країни. 

старий знак
старий логотип
4687