Редизайн платформи для аналізу, дослідження та прогнозування американського фентезі-футболу

Американський сервіс 4for4, який протягом 15 років є провідним інформаційним вебресурсом з аналітики ігор фентезі-футболу, звернувся до The Gradient із запитом редизайну та покращення досвіду взаємодії користувачів на своїй платформі. Щомісяця 250 000 унікальних користувачів взаємодіють із платформою 4for4. Щоб переконатись, що аудиторія позитивно сприйме новий дизайн, ми провели з нею серію інтерв’ю та воркшопів. Як результат, було розроблено нову дизайн-структуру, що допомогло не тільки покращити досвід користувачів, а і збільшити конверсію, зокрема на мобільних пристроях. Крім того, ми допомогли 4for4 розробити новий мобільний додаток із сезонною статистикою та новинами.
The Gradient занурились у вивчення зручності використання, ролі користувачів та UX-дизайну набагато глибше, ніж будь-яка інша дизайн-агенція, яку я знаю

Джош Мур, засновник 4for4

Читати відгук →

Підхід як у журналі

4for4 – не типовий новинний сайт. По-перше, він містить різні види контенту: від останніх новин про гравців до аналітичних статей, інструменти опрацювання великих даних та рейтинги гравців із щоденним оновленням. По-друге, вміст сайту оновлюють залежно від ігрового дня. Щоб оптимізувати взаємодію з контентом платформи 4for4, ми використали підхід друкованого журналу. Тобто найважливіші оновлення закріплені у верхній частині сторінки протягом ігрового тижня, тоді як решта новин є у стрічці з фільтром за видом контенту.

Дизайн великих даних

Оскільки майже половина аудиторії (43 %) заходить на сайт із мобільних пристроїв, ми адаптували структуру візуалізації даних так, щоб забезпечити зручний доступ до використання ресурсомістких аналітичних інструментів на будь-якому пристрої.

Призначений для конверсій

Одне з наших завдань – збільшити кількість підписників, адже 4for4 працює за моделлю передплати. Спочатку ми запустили декілька сезонних цільових сторінок, щоб збільшити відвідуваність. Відтак оптимізували сторінку з варіантами передплати, щоб полегшити вибір, а також процес оплати замовлення з мобільних пристроїв. У результаті, протягом року від моменту запуску коефіцієнт конверсії збільшився майже вдвічі.

Додаток для синхронізації ліги

Також ми розробили мобільний додаток, який дає підписникам змогу швидко імпортувати статистику з віртуальної футбольної ліги та отримувати рекомендації щодо складу команд. Крім того, вбудували контент сайту в додаток, щоб користувачі могли в одному місці отримувати інформацію про гравців та ухвалювати на її основі рішення.

Результати

  • 300 000 - нових користувачів через рік після запуску
  • 87 % - збільшення коефіцієнта конверсії у передсезонний період
  • 51 % - збільшення конверсії мобільного трафіку

1359