Рекламна кампанія європротоколу у мобільному застосунку «Мій Поліс» на YouTube

У рекламній кампанії мобільного застосунку для водіїв «Мій Поліс» розповіли про ексклюзивну функцію — можливість зафіксувати незначне ДТП за 10 хвилин без виклику поліції. Як готували рекламу та її результати розповідаємо в кейсі.

Опис продукту

«Мій Поліс» — це новий мобільний застосунок для водіїв. Тут можна придбати автоцивілку від перевірених страхових компаній онлайн в пару кліків. Вона зберігається в додатку, а отже завжди під рукою. Якщо дія страхового полісу добігатиме кінця, власник авто завчасно отримає нагадування про необхідність оновити його.

Фішкою «Мій Поліс» є те, що тут можна не тільки купити автоцивілку, але й зручно нею скористатись. Якщо водій попав в ДТП, у застосунку можна заповнити європротокол онлайн за 10 хвилин без виклику поліції.

Європротокол — це спрощена форма для фіксації незначних ДТП: коли немає постраждалих і сума збитків не перевищує 50 тис. грн. Детальніше про всі умови використання європротоколу можно прочитати тут.

«Мій Поліс» у 2020 році став переможцем інноваційного хабу МТСБУ (Моторного (транспортного) страхового бюро України), що є об’єднанням страховиків у сфері автострахування. «Мій Поліс» — єдиний мобільний додаток, який офіційно і напряму фіксує інформацію по ДТП в базі моторного бюро і надсилає її страховим компаніям учасників.

Аналіз проблеми

Нам треба було розповісти про унікальну можливість заповнити європротокол в мобільному застосунку. Спочатку ми проаналізували, альтернативи і їх особливості:

  • Виклик поліції — необхідний лише, коли учасників аварії більше двох, при значних збитках, коли є постраждалі чи хтось з учасників перебував у стані сп’яніння. Таких випадків за даними патрульної поліції лише 20%. В той час як чекати на поліцію можна годинами;
  • Паперовий європротокол треба заповнювати у двох примірниках, малювати вручну схему зіткнення, а якщо зробив помилку — переписувати. Зазвичай страхова компанія надає бланк Європротоколу при купівлі страхового полісу в одному екземплярі, тож його використання має певні обмеження.
  • Електронний європротокол на сайті МТСБУ — вирішив незручності паперового, але існує в форматі для десктопів.
  • Мобільний застосунок «Мій Поліс» — завжди під рукою у смартфоні і має додаткові переваги: автоматичні контролі не дадуть наробити помилок; визначення геолокації аварії; готові схеми зіткнень; прогрес заповнення європротоколу зберігається навіть, якщо застосунок випадково закрили; заповнює тільки один учасник, а підтвердити дані мають обидва учасника, що є гарантією безпеки; та інші.

Задачі

Перед нами стояли такі задачі:

  • Підвищити обізнаність водіїв про Європротокол;
  • Розповісти про можливість фіксації ДТП в мобільному застосунку;
  • Донести переваги «Мій Поліс»;
  • Протестувати ключові повідомлення та креатив;
  • Проаналізувати зацікавлену аудиторію.

Рішення

Для першої комунікації ми обрали YouTube — канал, який за попередніми дослідженнями охоплює нашу цільову аудиторію і є ефективним для підвищення обізнаності (Awareness) про продукт.

Ми створили сценарій відео-ролику на 10 секунд, що за розповідає про застосунок і підкреслює його переваги.

Рекламна кампанія Європротоколу в мобільному застосунку «Мій Поліс»

Результат

Рекламна кампанія тривала протягом одинадцяти днів для аудиторії водіїв. В результаті відвідуваність сайту зросла в 20 разів, а завантаження застосунку у 4,5 рази.

Чоловіки на 50% частіше переходили за посиланням, а найбільш активними виявилися молоді люди до 35-ти років і старше покоління 55+.

Далі відео та ключове повідомлення буде використовуватись в інших каналах в межах загальної комунікаційної стратегії.

831