Рекламна комунікація для нового бренду морозива IMPERIUM

Під гучною назвою IMPERIUM у компанії «Рудь» з’явилася серія преміального морозива за мотивами десертів. Кожну позицію лінійки ми упакували у свій унікальний дизайн, а після — отримали бриф на промо.

Завдання 

Клієнту потрібна була рекламна кампанія — в рамках якої від нас очікували креативну ідею і ролик, щоб ефектно заявити про появу на ринку нового бренду. 

Рішення 

Зазвичай ми любимо бути в рекламних трендах. Однак цього разу вони нас не надихнули. Тому що там як не філософствують, то мотивують бути якимись іншими, а такими, як є, не бути. Або розумні маніфести пишуть.

А по іншу сторону ще ж є реальність. Де безкінечний карантин, уже звичне на кожному кроці «без маски не можна» й купа інших обмежень. Словом, звідусіль на мозок щось тисне!

На фоні цього всього до нас прийшла ідея створити легкий і захопливий кіносюжет з IMPERIUM у головній ролі. Такий, що ні до чого не зобов’язує, а навпаки — відволікає від усього й дає відпочити.

От і зняли ми ролик у стилі трейлера як нагадування про приємний перегляд кіноанонсів й можливість повернутися в уже майже забуту безтурботність доковідних часів.

Локації готувалися на рівні кінозйомок: у Києві перекрили частину проїжджої дороги, створили навмисний затор, організували ремонт доріг, а одне з приміщень з виглядом на Дніпро переобладнали під офіс.

Тизерами до ролика стала серія візуальних концептів, які інтригували аудиторію на сітілайтах у метро, інтернет-банерах і в таргетованій рекламі.


Результат

За проміжними результатами продажів IMPERIUM справив на українців враження не лише в ролику, а й у реальному житті! Позиції лінійки демонструють хороші обсяги продажу. При цьому, до слова, за результатами першого півріччя 2021 року компанія «Рудь» збільшила свою ринкову частку до 30,7 % і залишається лідером українського ринку морозива й найбільшим експортером «солодкого холоду». ​

2415