Рекламний ролик про девелопера мовою метафор

Маркетингова агенція Brain Tank створила ціле місто, щоб розказати про всесвіт девелопменту нерухомості від blago developer, яким його не звикли бачити.

«Девелопмент не обмежується будівництвом стін, як ми звикли про це казати. Насправді це проєктування цілої екосистеми — від архітектоніки простору життя до майбутніх емоцій та традицій у ньому. Він не обмежується квартирою чи будинком, і завдання девелопера — створити цей простір таким, щоб у нього завжди хотілося повертатись.» — Андрій Франчук, креативний директор маркетингової агенції Brain Tank.

В рамках великої рекламної кампанії Brain Tank створили ідею і реалізували рекламний ролик для blago developer — найбільшого забудовника Івано-Франківська. Цей ролик розкриває філософію девелопера через метафорично-казкову історію сім’ї зі (спойлер) безліччю пасхалок.

Так у ролику через алюзію представлено три грані девелопменту: інновації, досвід та затишок, які креатори розкрили в образі сім'ї.

Інновації — це хлопчик, який створює будинки, ніби граючи. Він — творчий та сміливий креатор, Гауді майбутнього.

Досвід — це чоловік, він досвідчений архітектор, відповідає за систему та порядок, символізує знання та експертність.

Затишок символізує жінка, вона пильнує про красу природи навколо та дбайливо вмикає тепле світло в домівках.


«Коли ми створили ідею цього ролику, ми зрозуміли, що для її реалізації нам доведеться змоделювати ледь не половину міста, стільки ж відзняти з повітря, наново змоделювати чотири житлові комплекси та об’єднати з нашими героями в одну солодку картинку. Тоді це здавалося надскладним і майже неможливим, але будь-які сумніви розвіялися як тільки ми завершили модель міста. На наших очах народився світ, що розповів просту історію непростої сутності девелопменту.» — Інна Гринчук, директор по роботі з клієнтами.

За місяць кампанії тільки на YouTube його переглянули вже понад 350 000 разів, а ознайомитись з ним можна тут: 

4627