Render Meets: айдентика для архвіз-конференції

Завдання

Render.Meets – це meetup-проект від української архвіз студії Render.Bar, який збирає креаторів, менеджерів та засновників компаній на офлайн-зустрічах, аби у неформальній атмосфері обговорити сьогодення та майбутнє сфери.

Під кожну зустріч ми створюємо новий візуальний стиль, аби підкреслити тему зустрічі, яка цьогоріч розвивалася навколо АІ та VR технологій у рендерингу та архітектурі. Організатори також влаштували виставку про історію рендера, де представили роботи провідних українських та світових студій від 2000-х до сьогодні.

Створивши у Midjourney нову панораму Львова для натхнення, ми розробили логотип та айдентику під meetup 2023.

Айдентика

Ми хотіли показати, що кожен етап розвитку рендерів органічно доповнює один одного, а розвиток сфери до АІ-софтів був би просто неможливий без перших акварельних архітектурних візуалізацій.

Тому в айдентиці ми поєднали фотореалістичні сучасні рендери з елементами, мальованими від руки, як символ поступового розвитку сфери та взаємодоповнення технологій.

Рукописні шрифти підкреслюють, що за роботою АІ стоїть людський креатив, який і створив сучасні технологічні можливості.

P.S.

Пишаємося українськими компаніями, які продовжують розвиватися та творити цікаві та ефективні освітні продукти. Ми раді бути причетними до кожної конференції Render.Meets – це вже третя наша співпраця. І точно не остання!

2
2355