Rondo café

Шеф-кухар з мішленівського ресторану, стриманий інтер'єр кафетерію Центру міської історії та доступна французька кухня — ці непоєднувані на перший погляд речі чудово вжились в стратегії та соцмережах нового закладу у Львові.

Задача

Rondo — це кафе французької кухні. Тут не подають равликів, жаб та фуа-гра (не дивлячись на всі стереотипи про французьку кухню), тому ціни на обід — абсолютно нормальні, а атмосфера, як в гостях у прованської бабусі. 

«Вау! Це буде цікаво» — подумали ми, коли керуюча закладом Зоряна та шеф-кухар Поль на брифінгу з командою FRIDAY Agency розповіли про амбітні наміри нагодувати весь Львів справжньою французькою кухнею за доступною ціною. 

Візуальний стиль

В айдентиці ми вирішили дотримуватися стилю інтер’єру закладу та архітектури вулиці, де він знаходиться. В комунікації ми хотіли підкреслити, що все-таки це — кафе, а не пафосний ресторан.

Знаходиться заклад в центральній частині Львова, на вулиці, що є взірцем стилю арт-деко. Власне тому айдентика, та особливо логотип, витримані саме в цьому стилі.

«Rondo» з французької — коло, також це напівкругла архітектурна конструкція, тому при виготовленні візуального контенту значну увагу ми приділяли саме круглим формам: круглий посуд, чіткі округлі тіні.


Щоб передати легкий характер закладу, ми надали самому Rondo можливість спілкуватись із гостями: вся комунікація ведеться від «Я», а анімовані ілюстрації додали ще більше грайливого настрою та підкреслили неформальний тон.


Комунікація

Rondo спілкується з аудиторією, як з найдорожчими гостями, вставляючи через раз французькі словечки та кумедні звернення, наприклад «мої ліниві кошенята», «мої мрійливі зайчики» тощо.


Відтак, читачі соцмереж спостерігатимуть за життям одного кафе, яке має велику мрію познайомити львів’ян з автентичною французькою кухнею та нагодувати якомога більше людей🧡

Реалізація

Для зручності та ефективної роботи соцмереж закладу в подальшому ми створили SMM-book — деталізований документ, а якому описано як заклад зможе самостійно комунікувати з аудиторією через соцмережі. Оскільки, не для всіх бізнесів рентабельно наймати агенцію на щомісячне ведення, SMM-book став чудовим рішенням для Rondo.

Висновки

Новий заклад позитивно сприйняли як гості, які вже були відвідувачами кафе Центру міської історії, так і решта львів'ян. До карантину Rondo встиг попрацювати в тестовому режимі та провести декілька дегустацій, на яких щоразу збиралась повна зала гостей з мінімальними витратами на просування. 

1476