РОЗРОБКА БРЕНД-ПЛАТФОРМИ ДЛЯ CICON APP

Бренд-платформа – це як верхівка айсберга, за якою стоїть ґрунтовна та тривала робота перед запуском продукту. Разом з командою мобільного застосунку CICON App (UK) ми пройшли шлях створення та виведення нового бренду на міжнародні ринки.

CICON App — це циркулярний гардеробний консьєрж. Застосунок поєднує власників предметів розкоші з мережею надійних постачальників послуг, які відповідають стандартам свідомого та екологічного бізнесу. Ціннісна перевага додатка – користувач має можливість відстежувати вуглецевий слід свого гардеробу.

У межах співпраці з командою CICON App ми розробили повноцінний брендбук, що складається з трьох блоків: про бренд, комунікацію та візуальний стиль. Органічним доповненням до брендбуку стала айдентика CICON App. Основним викликом візуальної комунікації було знайти баланс між технологічністю та sustainable принципами у ДНК бренду. Для цього ми обрали три кольори: зелений, чорний та білий. Також використали мінімалістичні шрифти та іконки, що підкреслюють приналежність бренду до fashion & luxury індустрії.

Відображенням ДНК став сайт, що будувався за принципами UI/UX дизайну. Перед нами стояло завдання створити сайт, що містив би інформацію як для користувачів застосунку, так і для партнерів бренду. Сайт повинен транслювати цінності та філософію CICON App до усіх стейкхолдерів.

Паралельно із запуском сайту команда MAINSTREAM працювала над розробкою SMM-стратегії та digital-кампанії з залученням інфлюенсерів. Ми провели аналіз аудиторії, обрали комунікаційні атрибути бренду, розробили креативну концепцію, рубрики та теми. У рамках digital-кампанії ми створили формат, креативну концепцію та механіку, а також підібрали релевантних інфлюенсерів.

Створити бренд-платформу – це як розмалювати білий аркуш паперу. Початок – це виклик, але результат завжди вражає. Разом з командою CICON App ми проходимо цей фундаментальний шлях та створюємо бренд, що вже знаходить своїх поціновувачів на ринку Австралії та Великобританії. Співпраця MAINSTREAM з CICON App продовжується у комунікаційній площині та буде розвиватися поступово разом з брендом»‎, – менеджерка стратегічних комунікацій Олександра Ковтуненко.
4117