Розробка брендингу для виробника кухонного обладнання Reednee

Компанія Maresto, що проектує кухні для HoReCa, мала у своєму арсеналі власний бренд обладнання EWT Inox. Для збільшення продажів цього бренду було прийняте рішення провести ребрендинг, який допоможе виділитись серед конкурентів.

Процес

Ми заглибились у бізнес клієнта, щоб зрозуміти стандарти категорії та знайти унікальний шлях для створення майбутнього бренду. Після відвідування профільних виставок та спілкування з шеф-кухарями різних сегментів стало ясним, що більшість брендів категорії, що взагалі розвиваються, використовують 2 способи диференціації. По-перше, це неймінг з європейським походженням, хоч більшість техніки виготовляється в Китаї майже на тих самих фабриках. По-друге, використовують відомих шеф-кухарів як бренд-амбасадорів — для того, щоб сподобатись іншим шеф-кухарям, що зазвичай й приймають рішення про купівлю того чи іншого обладнання. 

У бренду EWT Inox не було наміру прибріхувати про своє походження, а спілкуючись з місцевими шеф-кухарями ми зрозуміли, що іноземні бренд-амбасадори й гадки не мають що важливо для українських кухарів. А найголовніші для них ті, з ким вони день у день проводять на кухні. Тож після тестування гіпотези, запропонували шукати шлях до сердець шеф-кухарів через їх команди.

Рішення

Так з'явився бренд Reednee — техніка твоєї команди. Кухонне обладнання, що зрозуміла не тільки шеф-кухарю, а й команді, що готує. Масивний шрифтовий логотип з міцним характером вселяє відчуття надійності, серйозності. Стримана естетика передбачає за собою використання не контрастних поєднань кольорів. Так, основним кольором став оранжевий – колір теплої поверхні кухні, під час процесу приготування страв. 

Бренд-прояви

Але позиціюванні розкривається не тільки в неймінгу та айдентиці. Найперше, це навчання лінійного персоналу кухні використанню робочого обладнання. Кожен продукт має індивідуальний QR-код, відсканувавши який можна швидко ознайомитись з відеоінструкцією, дати відгук або замовити сервісне обслуговування. Техніка твоєї команди має розмовляти одною мовою з працівниками кухні, тож в рамку цього проекту YARCHE вивчили ще одну мову — мову кухні. Жирік — це не російський одіозний політик, а чопати — не відвідати барбершоп. Ці та інші приклади сленгу використовуються в оформленні пакування, наліпок, тощо.

Запустити новий HoReCa бренд у 2020 було справжнім викликом і у 2021 очікуємо запуск Reednee разом з безкоштовним курсом «Ефективної команди», де найкращі шеф-повари країни ділитимуться досвідом побудови процесів.

4176