Розробка бренду "ARBOFARI"

Аrbofari — новий український гравець на ринку багатошарових та масивних дерев'яних підлог в Україні і в країнах Східної Європи.

Завдання

Розробити бренд для ринку країн Європи та України, який би склав достойну конкуренцію в категорії багатошарових та масивних дерев'яних підлог.

Процес

Після вивчення ринкової категорії, бізнес моделі, виробничих процесів і продукції, аналізу конкурентного середовища та мотивів споживачів, були зроблені висновки, які лягли в основу бажаного позиціонування бренду — «натуральна дерев'яна підлога». 

При розробці назви, ми використали штучну мову Есператно (побудована на основі найпоширеніших європейських мов). Arbofari — «зроблено з дерева».

При розробці логотипу використали простий знак піраміди, яку можна утворити склавши належним чином три ламелі паркету. Елементи цього знаку використали і в фірмовому стилі. При виборі кольорів зупинились на вдалому поєднанні, яке не використовується конкурентами.

Висновок

Випуск продукції під ТМ "ARBOFARI" запущено. Зразки вже представлені і продаються в спеціалізованих салонах та інтернет-магазинах. 

Дивіться більше наших проектів на https://m360.com.ua/

2706