Розробка інтернет-магазину для французького бренду Jatual

Компанія Intertech розробила інтернет магазин для французького бренду Jatual.

Про клієнта

Jatual — паризький бренд заснований двома дизайнерами. Особливе захоплення цим брендом прийде тим, хто любить шкіру та дорогоцінні матеріали.  

Завдання

Для того, щоб онлайн-магазин був зручним для користувачів, важливо забезпечити зручний процес вибору товарних позицій та легке оформлення замовлення. Нашим завданням було розробити онлайн-магазин з інтуїтивно зрозумілим каталогом товарів, і рядом інформаційних сторінок з інформацією про доставку, обмін та повернення товарів, системи оплати мит.

Другим, але не менш важливим завданням стала реалізація зручної адміністративної панелі, яка забезпечить швидку взаємодію при керуванні контентною частиною онлайн-магазину.

Реалізація

В онлайн-магазині ви зможете ознайомитись з наступним переліком інформації:

 • Про нас

Ця сторінка представлена ​​в текстовій інформації, де можна детальніше ознайомитися з історією бренду та головним задумом бренду Jatual

 • Розділ F.A.Q (часті питання)

Команда Jatual підібрали найпопулярніші запитання та відповіли на них на сторінці. Це рішення допомагає користувачам знайти відповіді на свої запитання самостійно. 

 • Каталог

Головний розділ кожного інтернет-магазину – це безумовно каталог товарів. На сайті Jatual каталог представлений з таких розділів:

 1. Новинки;
 2. Знижки;
 3. Основний магазин;
 4. Інформація про колекції.

У кожному розділі, де представлені продукти є зручна фільтрація, для підбору необхідного типу одягу, розміру, матеріалу, а також вибір колекції. 

З додаткового, але не маловажному функціоналу на сайті присутній:

 • Пошук за товарами;
 • Можливість реєстрації та входу в особистий кабінет (*у зв'язку з внутрішнім рішенням у компанії бренду Jatual було прийнято призупинити на цей час продажу онлайн та використовувати сайт як каталог з можливістю демонстрації колекцій, без продажу. Що спричинило закриття можливості реєстрації та входу в особистий кабінет);
 • Здійснення онлайн-покупок за допомогою оплати Sogenactif (*у зв'язку з внутрішнім рішенням у компанії бренду Jatual було прийнято призупинити на цей час продажі онлайн та використовувати сайт, як каталог з можливістю демонстрації колекцій, без продажів. Що спричинило закриття можливості здійснити покупку онлайн );
 • Wishlist – для зареєстрованих користувачів;
 • Підключено доставляння DHL, яка працює у всьому світі;
 • Вартість товарних позицій представлена ​​у двох валютах – USD, EUR.

Результат

Ніша e-commerce є однією з найбільш швидко розвиваються в умовах глобальної пандемії, і ми завжди раді допомагати брендам переходити в онлайн! Проєкт Jatual дав можливість отримати новий досвід інтеграцій як з міжнародними платіжними системами, так і глобальними компаніями з доставлення товарів по всьому світу. Ми поринули особливо в роботу з французьким e-commerce і створили міжнародний онлайн-каталог, який допоміг диджиталізувати бренд і отримати своє визнання на ринку. 💪

2475