РОЗРОБКА КРЕАТИВНИХ КОНЦЕПЦІЙ ДЛЯ РИНКУ США ТА КАНАДИ

Збір коштів для благодійного фонду потребує ретельної підготовки, особливо на території США та Канади, і якщо мова йде про потреби українських дітей у 2022 році. Через зростання кількості благодійних представництв та їхньої активності невідомій на цих теренах організації складно увірватися в інформаційне поле. Ба більше, жителі США та Канади вимогливі до якості комунікації та неохоче довіряють тим, хто просить.

MAINSTREAM не вперше зіткнувся з таким викликом. Для нашого клієнта – благодійного фонду SAVE UKRAINE – ми запропонували рішення: розробити креативні ідеї, які через серію інформаційних кампаній донесуть концепцію продукту до аудиторій.

Передусім команда агентства вивчила менталітет жителів Північної Америки. У цьому нам допомогли як дослідження, так і живе спілкування. Ми виявили ставлення і мотиви аудиторії до підтримки України. Виявилося, що незалежно від континенту, людей об'єднують батьківські почуття до дітей, бажання тріумфу справедливості та перемоги добра над злом.

Ми також допомогли клієнтові переосмислити власний продукт, обрати назву, визначити функціональну і концептуальну цінності. Так з’явився LifePack for Children – рюкзак, що забезпечує фізичний та емоційний комфорт дитини під час евакуації з небезпечних територій. Крім цього, ми визначилися із ключовою ідеєю продукту та запропонували дві інформаційні кампанії.

Ідея першої кампанії була розроблена з урахуванням новорічних свят та актуальна для збору донатів у новорічно-різдвяний період. За допомогою діджитальних інструментів ми розповідаємо про проблему, яку вирішує фонд, та мотивуємо приєднатися до збору.

Ідея другої інформаційної кампанії фокусується на побудові знання та розкриває продукт за допомогою сторітелінгу – реальних дитячих історій. До діджитальних інструментів ми додали медіапідтримку у форматі публікацій та спецпроєктів у ЗМІ, а також співпрацю з лідерами думок. Головною ідеєю кампанії став образ майбутніх героїв, якими стануть врятовані українські діти – видатних лікарів, вчителів, винахідників та захисників.

У результаті роботи команди MAINSTREAM клієнт отримав готовий план дій та систему, за якою можна оцінити ефективність реалізованої комунікації. Підтримати майбутніх українських героїв можна на сторінці фонду SAVE UKRAINE.

435