Розробка логотипа для будівельної компанії

Про замовника

Клієнт спеціалізується на будівництві елітних заміських будинків.

Завдання

Розробка логотипа та фірмового стилю. Донести до цільової аудиторії думку про те, що компанія працює комплексно, підходить до будівництва креативно та індивідуально.

Рішення

Для клієнта було розроблено 3 унікальні концепції дизайну логотипа, в кожній з яких ми намагалися передати головну ідею - креативний підхід, унікальність в роботі:

У першій версії ми заклали основну ідею, яка полягає в застосуванні тонких шрифтів у рамці з програм для малювання, таких як AUTOCAD або COREL. Вписаний в рамку логотип легко трансформується в будь-яку форму, що робить логотип універсальним і впізнаваним.

Другий варіант був натхненний тривимірними кубічними формами малюнків приміщень у будівлі. Шрифт був обраний нестандартний саме для того, щоб підкреслити гармонію з іконкою.

У третій версії назва компанії базується на корпоративному написанні. Ідея гарнітури була взята з трафаретного письма, символи віддалено нагадують цей стиль.

Фінальний варіант

Клієнт вибрав третій варіант.

Ми запропонували ще кілька колірних варіантів і, за бажанням клієнта, додали до логотипа додатковий елемент - сітку-міліметр у вигляді трикутника на тлі.

  1. Монохромна версія - це класика, яка використовується на темних однорідних фонах. (ілюстрації в соцмережах або для принтів на POS-матеріалах)
  2. Жовтий та білий фон. Можна використовувати на більшості матеріалів. Важливо розуміти, що фон може бути будь-якого кольору, головне, щоб дотримувався контраст символів щодо фону

Окрім того, для виконаного завдання зі створення логотипа ми підготували повну інструкцію з його використання, як використовувати логотип, щоб зберегти концепцію і як його не використовувати. У майбутньому це допоможе дизайнерам і замовнику дотримуватися єдиної лінії й виглядати впізнавано.

117