Розробка меблевого бренду "VOKSEN"

Сучасний меблевий бізнес – це не про продажі товарів. Це бізнес про створення стійких і хвилюючих взаємин між компанією і її клієнтами. Ці взаємини і приносять бізнесу дохід. Побудувати їх можна лише за допомогою сильного бренду.

VOKSEN – новий міжнародний бренд для виробника меблів.

Місія VOKSEN – зробити життя людини зручніше і приємніше. Це меблі, що зроблені людиною для людини – функціональні, довговічні і економічні. Віддаючи пріоритет функціональності, не дозволяючи, при цьому, красі і витонченості речей зникнути. Ідея бренду – ВІДЧУТТЯ ЗАДОВОЛЕННЯ. Задоволення від зручності, від дизайну, від дотику з поверхнею, від роботи фурнітури, від щоденної взаємодії.

МЕБЛІ VOKSEN. ЩОБ ЖИТИ В ЗАДОВОЛЕННЯ

Головна задача, яка стояла перед нашою командою: «допомогти перейти бізнесу на новий рівень і зайнятись брендингом «по-дорослому». Вона і визначила робочу назву бренду, а скандинавський дизайн вплинув на вибір мови. VOKSEN з данської – Дорослий.

VOKSEN – це коли «просто» не означає «нудно». Лаконічні і комфортні речі ніколи не вийдуть з моди. Простота, мінімалізм і функціональність – на цих трьох принципах базується стиль меблів VOKSEN. Такий ж стиль став основним при розробці логотипу й айдентики.

Логотип доповнює колекція піктограм, витриманих в одному стилі з фірмовим знаком. Піктограми служать для вирішення додаткових задач — підвищення впізнаванності, оформлення навігаційних табличок, корпоративного сайту та презентаційних матеріалі.

Слідкувати за дотриманням правил використання фірмового стилю дозволяє спеціально розроблене керівництво.


Більше наших проектів на https://m360.com.ua/

2064