Розробка назви та фірмового стилю для аграрної компанії

Клієнт: транспортно-виробнича аграрна компанія. Завдання: розробка назви, логотипу та фірмового стилю компанії. Підготовка гайдлайну з використання фірмового стилю.

Етапи роботи:

Враховуючи складність розуміння ніші клієнта, вирішили провести брейншторм з усією командою, на якому необхідно було придумати максимум варіантів для назви компанії. Створили список із 30 варіантів, вибрали 10 найбільш відповідних, клієнт зупинив вибір на GRAINOS.

Далі запропонували клієнту 3 варіанти логотипа та кілька колірних рішень.

Центральним елементом логотипу є сонце, що символізує динаміку та енергію компанії. Пагорби можуть сприйматися як символ переміщення.

Логотип із пелюстками символізує екологічність компанії. Кожна пелюстка може відображати різні напрямки бізнесу.

Колос символізує достаток і пов'язаний із традиціями збирання врожаю. Коло, своєю чергою, — це символ єдності, цілісності та гармонії.

Після трьох ітерацій правок було обрано остаточний варіант.

Концепція візуальної ідентифікації

Логотип

Логотип містить зображення колосу з ілюстрованим листям у колі. Правильні пропорції та вивірені форми роблять логотип доречним на будь-якій поверхні та документах.

Кольори

Кольори бренду також відображають сферу діяльності. Підбираючи їх, ми надихалися природними об'єктами. Є 2 основних кольори: темно-зелений та темно-синій, які використовуються в логотипі. 

Шрифт

Типографіка втілює настрій бренду, допомагаючи чітко спілкуватися та заявляти про себе. Для тексту використовується шрифт Red Hat Display. Доступні 3 види: звичайний, середній і жирний.

Використання фірмового стилю

Підготували макети бланка, візитки та презентації компанії у новому фірмовому стилі.

501