Розробка нового бренду Егоїжа

Сфера: FMCG Категорія: Продукти харчування Послуги: Створення бренду Розробка бренд-стратегії Розробка позиціонування Дизайн пакування Впровадження на ринок

ТМ Бащинський

Входить в топ-5 м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 250 найменувань і більше 5 торгових групп: сосиски, ковбаси, м'ясні делікатеси, кулінарні вироби, снеки, сендвічі і абсолютно нова група — заморожені готові продукти.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ впевнено дивиться в майбутнє, де перед нею стоять амбітні цілі — стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювання прихильності на ринках інших країн.

Задача

Створити новий бренд у новій категорії — преміум-напівфабрикатів. І вивести його на ринок.

Проблема

Слова "преміум" і "напівфабрикати", зазвичай, в одному реченні не використовують. Такі продукти асоціюються у людей з дешевою і не дуже смачною їжею для швидкого перекусу. Таке собі холостяцьке харчування. Або ж студентське.

До того ж, навіть візуально, усі українські заморожені продукти виглядають дешево.

По-перше, проблему вирішили продуктово: створили лінійку

з 4 дійсно преміум SKU за традиційними рецептами. Деякі елементи, такі як кістка у котлеті по-київськи — хенд-мейд результат.

Рішення

  • Розробити неймінг та позиціонування, по якому все буде ясно — без зайвих слів.
  • Побороти упередження аудиторії щодо напівфабрикатів, зробивши пакування візуально привабливим і стильним.
  • Конкурувати не з іншими напівфабрикатами, а з ресторанною їжею в упаковках для доставки.

Ціль

Сприйняття нового бренду не як класичних напівфабрикатів, але просто дорогих — а як суперсмачного замороженого продукту.

Нам потрібна лише одна реакція: «Хочу!»

Позиціонування

Раніше казали, що бути егоїстом погано. Але у сучасному світі егоїзм — здоровий вибір.

Ти сам можеш обирати краще місце роботи, відпочинок у красивому місці, витрачати вільний час на важливі для тебе речі і купувати не те, що потрібно, а те, що подобається.

Ціна не важлива, коли йдеться про задоволення. Це ж стосується і їжі — смачно поїсти люблять усі.

А коли їжа дуже смачна — ти не захочеш нею ділитися.

Тож ми вирішили культивувати харчовий егоїзм.

Неймінг та меседж

Пакування

Ми подивилися на пакування інших заморожених продуктів та швидко позакривали вікна у браузерах. Далі ми орієнтувалися на пакування, які використовують ресторани для доставки своїх продуктів.

Ми заміксували красиву зйомку продуктової лінійки з мінімалістичним дизайном у японському стилі.

От що вийшло.

Про агенцію

Skykillers — агенція цифрових рішень. Ми допомагаємо бізнесу та брендам прискорюватися за рахунок цифрових рішень. Об'єднуємо стратегію, творчість і технології в єдине ціле. Це допомагає нашим клієнтам трансформувати маркетинг або створювати нові продукти.

Понад 10 років досвіду на ринку та 150+ реалізованих проектів для таких клієнтів як Google Ukraine, World Health Organization, Pfizer, UNICEF, Сінево, МХП (ТМ "Бащинський"), ETG.UA, EBRD, OLX, UKRSIBBANK, BNP Paribas Group etc.


1946