Розробляли брендинг, а відкрили новий вимір

Наш кейс для холдингу, що інвестує в майбутнє

Виклик

Створити бренд інвестиційного холдингу, який об’єднає всі нинішні та майбутні проєкти нашого клієнта.

Бекграунд

Грант Даян. Підприємець, бізнесмен, інвестор. 

Його проєкти:

  • ОМО SYSTEMS — система розумного багатоквартирного дому
  • KAURI ONE — розробка інноваційних рішень для фінансового ринку. В тому числі криптовалютних
  • Укрпас – автостанційний бізнес з онлайн-продажем квитків та мережею автостанцій. У вересні компанія відкрила оновлений Центральний автовокзал, для якого ми розробили брендинг
  • «Штрафи UA» — платіжно-інформаційний сервіс як для приватних осіб, так і для власників автопарків чи підприємств
  • Pototskiy audio — ексклюзивні акустичні системи, що поєднали в собі якісне звучання, автономність та неординарний дизайн

Їх поєднує те, що всі вони передбачають та формують, якими будуть наші звички завтра, та вже сьогодні вони змінюють нашу реальність і життя.

Рішення

Провівши глибинний ресерч, вловивши цю точку диференціації для проєктів Гранта, ми зрозуміли, що споживач зрештою обирає тих, хто змінює його звичну реальність і вносить впевненість у завтрашній день.

А всі наші проєкти фактично — lifechanging projects.

Копнувши глибше, в теорію струн, ми знайшли п’ятий вимір, з якого можемо спостерігати альтернативні варіанти «завтра». А холдинг Даяна знаходиться саме в тому вимірі, якого ви потребуєте. Dimension you need.

У цьому вимірі до нас прийшла назва проєкту — Grawety. Вона поєднала в собі космічну силу тяжіння і силу синергії, силу «ми» — адже у всіх своїх проєктах Грант виступає не лише інвестором, а й кофаундером, додаючи до проєктів свою експертизу та змінюючи вектор їхнього розвитку.

У логотипі холдингу ми посилили частинку we, заклавши в накреслення грецьку Σ (сигма), яка в математиці визначає суму. Таким чином виходить метафора підсумовування ваших ідей та нашого досвіду для створення lifechanging-проєктів. Ця ж сигма стала основою дизайн-системи, масштабування якої забезпечує наявність 10-колонкової сітки.

Космічного вайбу айдентиці надають грейнові шейпи, що нагадують зоряний пил. А до верстки були включені тригери зі світу IT — моноширинний шрифт та спецсимволи.

В результаті був створений бренд із чітким позиціонуванням та вектором проєктів, які мають входити до інвестиційного холдингу. А сила graWEty притягнула нові можливості та ще більше нових проєктів.

Grawety — dimension you need.

Пс-с-с, а ще більше інсайтів з проєкту наша фаундерка Марія Сенча розкрила на CASES: Marketing, Strategy & PR.

15014