«Рух вперед» та нова айдентика для групи компаній РЕНОМЕ

Креативне агентство mirrolab знайшло новий символ та розробило айдентику для групи компаній РЕНОМЕ

Клієнт

У 1990 році в Україні лиш з’являлися перші комп’ютери та програмне забезпечення. А компанія РЕНОМЕ вже почала працювати з цим новим і технологічним для країни продуктом.

Зараз кожну другу квартиру у Рівному купують у РЕНОМЕ. Кожен третій банкомат в Україні інстальований компанією. Усе завдяки людям, які пишаються роботою і про яких компанія дуже піклується. 1000 працівників виробляють будматеріали, вікна, будують будинки, продають нерухомість, створюють програмне забезпечення та навіть консультують ЄБРР з питань аудиту. Усі ці вектори поєднали 5 суббрендів групи: РЕНОМЕ СМАРТ, ERP RENOME, РЕНОМЕ КОМФОРТ, РЕНОМЕ ЄВРОБУД і РЕНОМЕ ПАРТНЕР.

Завдання

За стільки років існування компанії, потрібно було освіжити айдентику. Перед стартом роботи агентство mirrolab поспілкувалось з клієнтом і дізналось, наскільки це технологічна і сучасна компанія. Наявний логотип з дискетою вже точно не підкреслював цей статус.

Що поєднає усі напрямки бізнесу компанії? Головне слово, яке описує РЕНОМЕ – багатовекторність. Тому агентство шукало візуальне втілення цієї суті.

Рішення

Три динамічних вектори стилістично поєднали у першу літеру назви – R. На перетині векторів сформували трикутник, щоб зберегти впізнаваний символ попереднього логотипу.

Багатовекторність перенесли і в айдентику. Основний модуль айдентики — вектор — утворює безліч варіацій для оформлення фірмового стилю та комунікаційних матеріалів. Так уся комунікація бренду стала цілісною і впізнаваною навіть без лого.

Щоб будівельна компанія РЕНОМЕ ЄВРОБУД і девелопер РЕНОМЕ КОМФОРТ сприймалися складовою компанії РЕНОМЕ та разом з цим відрізнялися від неї, креативне агентство адаптувало логотип, додало виразні кольори для його елемента та дескриптор.

Результат

Нова айдентика бренду гнучка та адаптовується під різні матеріали. Розроблений гайдлайн дає можливість без проблем користуватись самостійно.

Важливо, нова айдентика показує, що РЕНОМЕ – сучасна багатостороння компанія, яка цінує свій імідж та розвивається разом зі своїми продуктами.

Новий логотип захопив усіх своєю динамікою! Було багато питань та обговорень, зміна обличчя нашого бренду сприймалась по різному. Проте зараз можна впевнено сказати – нову айдентику прийняли та полюбили.
Вона стала крутим інструментом для використання у діджиталі. Айдентика стильна, впізнавана та легко адаптується під різні завдання!
Мені здається, що успіх проєкту – це результат командної роботи та вміння виконавця зрозуміти свого клієнта.


Анастасія Борейко – менеджер з маркетингу РЕНОМЕ СМАРТ


1314