Сайт для найвищого в Україні БЦ/ТРЦ Gulliver

Mavericks Agency створили новий, сучасний та яскравий сайт для одного з найвідоміших БЦ/ТРЦ Києва, 35-поверхового офісного ділового центру класу «А» Gulliver.

Окрім брифа від клієнта, сучасний світ також диктує нам свої правила! І головне правило сьогоднішнього дня говорить: якщо користувач зайшов на ваш сайт і протягом 5 секунд не знайшов те, що шукав, — ви його втратили. Ми не могли дозволити такому статися для нашого клієнта БФК Gulliver. Тому простота юзабіліті та швидкість доступу до інформації стали головними пріоритетами в роботі.


Компанія

Багатофункціональний комплекс Gulliver складається з двох веж бізнес- і торгово-розважального центрів. Це найвищий хмарочос України офісного призначення. При цьому 97% трафіку генерується відвідувачами торгового центру. А саме: зумери, що відпочивають біля ТРЦ, люди, що приходять для шопінгу, працівники коворкінгу та інших підрозділів БЦ. Аудиторія, яка безпосередньо дає прибуток, становить малий, але вкрай важливий відсоток трафіку — орендарі торгових площ та офісів.

Понад 70% всього трафіку — відвідування з мобільних девайсів.

Фото: Gulliver


Завдання:

Не розділяти та володарювати, а об’єднувати та спрямовувати. А саме — зробити простий і впізнаваний сайт для користувача. Скоротити шлях людей, що хочуть витратити гроші, до потрібної їм для цього інформації. Один сайт для всього БФК. Головними пріоритетами в роботі були простота юзабіліті та швидкість доступу до інформації.

Рішення:

Етап 1. “Промацування ґрунту”:

  • збір бізнес-вимог від стейкхолдерів (представники клієнта);
  • інтерв’ю та опитування гостей ТРЦ;
  • аналіз даних в Google Analytics.

Етап 2. “Аналіз отриманих даних”.

Етап 3. “Безпосередньо створення сайту”:

Дизайн

  • Сайт створено в стилістиці flat design c акцентними тінями.
  • Це досить новий тренд (з любов’ю до зумерів), коли плоскі мінімалістичні форми доповнюються реалістичними тінями.

Впізнаваність

  • Візуальна мова сайту побудована навколо жовтого і чорних кольорів, а також кіл.
  • Кола-бабли — основа візуальної мови Gulliver, саме тому головний слайдер у формі кола, а більшість інтерфейсних елементів і блоків мають заокруглені краї.
  • Також була створена 3D-графіка у трендовому стилі.
  • Ще однією відмінною рисою сайту є наявність мікроанімації, коли блоки злегка реагують на дії користувача, залучаючи його у взаємодію (скорочує час прийняття рішення інвестором на 99%).

Загалом ми виконали роботи, пов’язані з адаптивним UI-дизайном, front-end і back-end розробкою, наповненням та тестуванням.

Результат

Mavericks Agency створили яскравий сайт для Gulliver, підкресливши основні моменти ідентичності бренда та забезпечивши зручний інтерфейс і функціонал.


Перегляньте інші роботи нашої агенції на сайті: bit.ly/mavericks-gulliver 


1569