Сайт інтернет-магазину подарунків та предметів інтер'єру ZELENA

Mavericks Agency розробили ефективний та стильний сайт для бренда ZELENA, у якому поєднали цінності компанії та тренди e-commerce. Завдяки функціональності, легкості користування та характеру сайту коефіцієнт транзакцій зріс на 30%.

Компанія

ZELENA – трендсеттер і лідер на ринку України в галузі преміальних подарунків і ексклюзивних, стильних букетів. ZELENA працює з провідними брендами престижних подарунків та елементів декору, тому одна з найважливіших речей для них – бути завжди на висоті. За роки співробітництва з Mavericks вони пройшли кілька етапів редизайну у зв’язку з новими віяннями, щоб завжди залишатися в тренді.

Завдання

Це був один із найскладніших проєктів для нашої команди. Завданням було створення ефективного сайту для стимулювання продажів і підвищення коефіцієнта конверсії, залишаючись при цьому мінімалістичним, стильним і простим у використанні. 

Загальна кількість сторінок, які необхідно було розробити і закодувати, досягла 28, не рахуючи повідомлень, спливаючих вікон і мобільної версії сайту. Нам було потрібно більше 600 годин на проектування, обдумування і розробку.

Процес

Стилістика сайту була створена в трьох основних кольорах – чорному, білому та сірому, – щоб зберігати мінімалізм. Ці кольори є базовими і виглядають стильно у поєднанні з будь-якими іншими, не відволікаючи від карток товарів. Чіткі лінії і прямі кути надають вишуканості, а овальні кнопки пом’якшують дизайн. Шрифти були обрані на основі брендбуку компанії і доповнили візуальну складову сайту.

Головна сторінка

Перша точка контакту з брендом – вирішальна сторінка для продажів – мала бути ефектною. Для цього ми додали слайдер переходу між зображеннями, де кожне зображення тече, як вода, через логотип компанії.

Адаптивний веб-дизайн

Ще однією метою було створення бездоганного user flow для мобільних користувачів, оскільки більше 70% трафіку і доходів надходить з мобільних і планшетних пристроїв. Саме тому мобільна версія була розроблена таким чином, щоб більше бути схожою на додаток, ніж на класичний веб-сайт. Такий підхід допоміг нам знизити показник відмов і підвищити конверсію. 

Навігація, блоки, картки товарів, сторінки товарів – майже кожен елемент має свою мобільну версію, повністю адаптовану для зручності користувачів мобільних пристроїв.

Спеціальні функції

Ми хотіли створити сайт, який відмінно працює для своєї головної мети – продажу, – але при цьому має свій характер і особливості. Саме тому ми застосували деякі дизайнерські прийоми:

  • Тінь заголовка продукту з адаптивним кольором, який відповідає домінуючому кольору продукту. Коли ви наводите курсор на будь-який продукт, з'являється тінь і змушує продукт виникнути. Колір тіні визначається js-скриптом на основі головного кольору зображення товару.


  • Фон для заголовка, створений на основі іконки логотипу, – легке нагадування про особистий бренд і візуальну ідентичність.
  • Слайдери зображень – новий прийом, коли зображення плавно змінюють одне одного через логотип компанії, що знову ж ідеально пов'язує його з брендом.

Результати

Новий дизайн був втілений у стилі flat style, а елементи айдентики використовувалися в самому інтерфейсі. Ми значно доопрацювали кошик, сторінку продукту та сторінку категорії продуктів. Головні результати – ріст коефіцієнта транзакцій на 30% і повна відповідність брендбуку компанії та останнім трендам дизайну e-commerce проектів. 


2956