SAMSON. ДЛЯ СИЛЬНИХ ДУХОМ

Як агенція Rockets. Growth R&D та AB InBev EFES розробили позиціонування та брендинг для одного з відомих пивних брендів Чехії

Samson – легендарне пиво з Чехії. Створене у 1795 році, воно і до сьогодні є зразком спадщини й правил виробництва традиційного чеського лагера. Але щоб увійти на конкурентний пивний ринок України та ще й привернути увагу – навіть таким легендам треба постаратися. 

Велика історія бренду Samson – його сила, проте український споживач відрізняється на рівні особливостей пивного ринку в цілому, та чеського сегменту зокрема. Тому, щоб диференціювати бренд від конкурентів та зробити привабливим для українського споживача, команді Rockets. Growth R&D потрібно було повністю переосмислити його позиціонування й брендинг.

Назва бренду – Samson – вже сама визначила стратегію оновлення.

Самсон – це людина, сильна духом. Яка впевнено рухається вперед: перемагати обставини та досягати мети. А ті, хто перемагають все і всіх – стають легендами. Так і з’явилася комунікаційна стратегія бренду: SAMSON. ДЛЯ СИЛЬНИХ ДУХОМ

Ми раді вітати цей оригінальний чеський бренд тепер в Україні. Батьківщина Самсону – маленьке містечко на півдні Чехії, де пивовари відточували свою майстерність століттями, аби смак пива був довершеним та збалансованим. Чеські традиції пивоваріння зберегли і ми, зробивши бренд доступним в Україні. Віримо, що Самсон завоює серця українських споживачів»

– каже cтарша бренд-менеджерка Ольга Мазурок.


Цю силу, впевненість, та легендарність, Rockets. Growth R&D відобразили в оновленому дизайні пива. За основу взяли сюжет, зображений на фонтані в місті Чеське Будейовіце. А саме легенду про Самсона.

У дизайні зберегли чеськість та спадковість зі старою етикеткою: в логотипі та кольоровій гамі. Дизайн став більш свіжим, цікавим, колоритним. І таким, що викликає бажання спробувати цей чудовий чеський лагер.

Credits:

Креативна агенція Rockets.Growth R&D

CEO — Владислав Полонський

COO — Аліса Мікулич

Copywriter — Анастасія Зайцева

Art-director — Анастасія Сіренко

Designer — Анна Димарська

Illustrator — Олекса Андрющенко

Producer — Катерина Магон

Junior Producer — Дарина Раковець

Клієнт АБ Інбев Ефес Україна

Маркетинг директор – Катерина Сахарнова

Маркетинг менеджер групи Преміум брендів – Каріне Гарячун

Старший бренд менеджер – Мазурок Ольга

Старший менеджер зі статистики та досліджень – Анна Шмиглик

262