Щорічний корпоративний журнал Baker Tilly by Top Lead

For
Baker Tilly
Корпоративний журнал Baker Tilly - це наше спеціальне щорічне видання, яке має на меті залучити і зберегти найкращі таланти в компанії. Метою є показати, що люди є найважлвишим активом компанії

На висококонкурентному ринку аудиту та консалтингу, компаніям потрібні мотивовані та талановиті співробітники, щоб надавати клієнтам найвищу цінність. Для цього Baker Tilly випускає корпоративний журнал, присвячений команді та людям компанії, тим самим зміцнюючи свій бренд роботодавця.

Цілі проєкту:

Створення бренду роботодавця

Залучення нових мотивованих молодих працівників

Проблема

HR комунікації, зазвичай, не цікаві для потенційних співробітників. Вони зосереджені на компанії, її історії та підходах. Потенційні кандидати не бачать себе у цих матеріалах.

Рішення

Розказати про людей, які працюють у компанії, як про зірок шоу бізнесу - у копоративному журналі, розбленому у форматі celebrity magazine.

Місія проєкту

Навіть успішні компанії повинні будувати свій HR та бренд роботодавця.

Суть полягає в тому, що важливо залучити ВАШИХ людей, професіоналів, які відчувають атмосферу компанії, поділяють її цінності і допоможуть їй розвиватися. Саме тому Baker Tilly разом з Top Lead створили журнали «People», «Team» та ювілейний звіт до 20-річчя.

Річний звіт BAKER TILLY 2016
Річний звіт BAKER TILLY 2017-2018
Річний звіт BAKER TILLY 2018-2019

Що ми зробили

Ідея проекту полягає в тому, що співробітники компанії - це справжні зірки, знаменитості, попзірки, і тому журнал про співробітників виглядає як журнал про зірок.

Концепція щорічного журналу фокусується на людях та їхньому відображенні в журналі як знаменитостей. Щороку ми відкриваємо нові особисті якості співробітників, орієнтуючись на їхні успіхи та досягнення.

Журнал випускається двома мовними версіями.

Як може виглядати «не нудна» HR комунікація?

Як фешн журнал про зірок

Дизайн проекту імітує модний журнал про знаменитостей.

Контент про співробітників

Ми розповідаємо історії людей, які працюють в компанії. Смішні, професійні і навіть романтичні.

Персональні історії

Для журналу ми взяли інтерв'ю і показали членів команди, у їхніх звичайних життєвих ситуаціях – на прогулянці, пляжі та інше.

Ключові показники

Крім розважальних і цікавих історій, журнал містить фінансові та соціальні проекти компанії, які прозоро відображають стан і позицію компанії на ринку. Це є частиною стратегії HR та бренда роботодавця.

І ми зробили це ненав'язливо в яскравій інфографіці.

Гумор

Ми додали ще більше фану!

Не побоялися пожартувати над собою, у коміксах на аудиторську тему.

A star is born 

Найцікавіша частина

Співробітники компанії Baker Tilly знялися в жартівливій рекламі, яка виглядає дуже круто!

Як використовується видання

Baker Tilly розповсюджує журнал по всіх своїх коммунікаційних каналах, бо його цікаво читати будь-якій людині, що взяла його в руки.

Видання надсилається всім асоціаціям, членом яких є Baker Tilly. А також кожен, хто приходить на співбесіду, на зустріч, просто у гості, отримує його копію.

Погляд керівництва

«Особистий корпоративний глянець є ще одним із комунікаційних каналів, за допомогою якого ми ділимося нашим життям, надихаємо та допомагаємо всім охочим відчути себе частиною нашої команди.

Хотіли показати, що аудит та консалтинг – це не тільки цифри, звіти та безперервна робота за комп’ютером, а це - ще й фан, друзі, веселі корпоративи та незабутньо проведений час!»

Олександр Почкун, співзасновник та керуючий партнер Baker Tilly в Україні.

Міжнародна нагорода

Top Lead разом з проєктом річного звіту для Baker Tilly Україна, стали фіналістами Content Marketing Awards від Content Marketing Institute — одному з найпрестижніших конкурсів з контент-маркетингу у світі.


June 2, 2020, 3:45 PM
·
629
·
super 2

The project team

Client

Baker Tilly
Baker Tilly
Home