Швидкий креатив за кліком серця – нова комунікація Shafa.ua

Агентство mirrolab та продакшн SKLO створили серію відеороликів для ТБ та Ютуб.

Shafa.ua — маркетплейс, де можна недорого купити брендову річ і легко продати щось із власного гардероба.

В креативному агентстві mirrolab вже розповідали про весняну Шафу, а тепер розповіли ще й про осінню, щоб нагадати про бренд з оновленою айдентикою та повідомленням — «речі за кліком серця». Словом, комусь підказати, а комусь нагадати, що на Шафі можна знайти речі, які западають в душу і живуть там довго і щасливо. 

 Часто ми купуємо речі не холодною головою, а за покликом серця. Бачиш сукню на екрані — а в голові вже танці, гуляння, флірт і купа компліментів. І ти вже будуєш плани, куди з нею піти, де посидіти, з чим поєднати. А вона досі там, в екрані. І від мрії до реальності лишається один клік. Тому в mirrolab не вигадували нічого кращого, а взяли новий слоган бренду і прямо показали, як воно, коли речі за кліком серця.

Так у роликах для ТБ та Ютуб показали цей «цукерково-букетний» період людей і речей, коли ти уявляєш себе з ними ще до того, як купити.

Як не спалося 18 годин на зйомках трьох сюжетів у п'яти локаціях 

Ми хотіли, щоб люди зустріли нову Шафу, з оновленими дизайном, айдентикою та слоганом. Наше повідомлення аудиторії: Шафа – це як «келих ігристого». З нею можна відволіктися від щоденних турбот і знайти ту саму сукню, про яку мріяла, і в якій себе уявляла. Команда Mirrolab дуже відчула настрій нашого проекту, що придумала ідею зі 100% потраплянням. Ролики продумані до дрібниць і зрозумілі глядачеві. Спасибі!

Валерія Будашко

Paid Traffic specialist Shafa.ua


1726