«Снеки купуй — рації даруй»: інформаційна кампанія «ВАРТО» для ініціативи Snack Production

Кожен український бізнес сьогодні працює на перемогу України — а благодійність та волонтерство стали важливими складовими публічного іміджу брендів. У листопаді 2022 Snack Production (бренди «Сан Санич», Big Bob, Flint, CHIPSTER’S та інші) почали активну розробку масштабної соціальної ініціативи «Героям на зв’язок». Цей проєкт дуже відгукнувся всій команді агенції «ВАРТО». Його запуск припав якраз на той момент, коли всією країною ширилися масштабні відключення електроенергії через атаку нашої енергетичної інфраструктури – тому питання підтримки зв’язку та контакту набуло нового, потужного значення.

Задача

Команда Snack Production обрала просту механіку: всередині пачки продукції брендів «Сан Санич», Big Bob, Flint та CHIPSTER’S фішка з унікальним кодом, який можна було зареєструвати на сайті або в месенджерах за допомогою ботів. Далі кожна людина могла самостійно розпорядитися грошима з пачки, яку купила: поповнити свій мобільний рахунок або відправити кошти на підтримку ЗСУ.

Ціллю номер один для комади «ВАРТО» стало масштабне інформаційне висвітлення ініціативи.

Рішення

На старті роботи зі Snack Production ми почули, що цей проєкт дуже значимий для компанії – більший, ніж просто КСВ чи маркетингова активність. Бо він про взаємну допомогу і взаємодію компанії як бізнесу і як брендів з ком'юніті, споживачами. Взаємодію з ціннісною та спільною метою. Саме цей меседж і став основою нашої інформаційної кампанії. 

Комунікувати про соціальну ініціативу вирішили через роботу із загальнонаціональними та новинними ЗМІ, підсилюватися — через Facebook-спільноти та Telegram-канали. Це ефективні канали для зрощення brand awareness — за умови, якщо заголовок матеріалу та віжуал містять назву бренду та лого, а стаття має анонс на головній. До того ж, по новинним ресурсам маємо і високий показник унікальних прочитань.

Зібрати велику кількість органічних переглядів та залучення можливо, якщо ви креатор, який пропонує своїй аудиторії унікальний контент — найчастіше це експертні блоги, де аудиторія буде завжди «підігріта» і чекатиме на нові публікації. А от контент для бренду у будь-якому випадку треба «пушити» таргетингом — що ми і зробили для того, щоб здобути додаткове охоплення і розповісти про соціальну ініціативу якомога ширшим аудиторіям.

Результат

Фактичні охоплення кампанії склали 25 520 856 контактів, що в 1,5 раза перевищили планові показники. Показник унікальних прочитань склав понад 4,2 мільйона.

Але найголовніше — ініціатива отримала теплий відгук у споживачів бренду. Станом на сьогодні на зв’язок ЗСУ зібрано 5 372 360 грн, а наприкінці лютого військовим на фронт була діставлена вже третя партія рацій. Команда Snack Production продовжили ініціативу «Героям на зв’язок» до 30 квітня 2023 включно. 

3075