Сонячне світло у позиціонуванні бренду Lipton

«Якість з турботою про природу» – під таким гаслом комунікаційне діджитал-агентство New Strategies Group та медійне агентство Initiative представляють всесвітньо відомий бренд чаю Lipton у соціальних мережах більше року.

Завдання

Незважаючи на 125-річну історію, бренд Lipton, який з початку заснування турбувався про натуральність і багатий смак чаю у кожній чашці, за останні два роки отримав багато нарікань, що ставили його якість під сумнів.

Саме тому бренд Lipton вирішив зробити акценти в позиціюванні і розказати споживачам у соцмережах про походження чаю та продемонструвати його природність, екологічність і багатий асортимент. А донести нове позиціювання довірили нам.

Ідея

Ми вирішили показати природність та екологічність бренду через крафтовий контент, що додав частинку природи у стрічки читачів. Ми знайомили споживачів з естетикою сучасного чаювання, вчили робити паузу у повсякденні, щоб насолодитися магією Lipton у власній чашці, створеною дощем, сонячним світлом та вітром. 

Візуальний стиль

Ми відмовились від холодного студійного світла і стандартних прийомів студійної фотозйомки, і зробили ставку на натуральне сонячне світло у різних кольорових і відтінкових варіаціях. Наприклад, режимне світло або світла сходу і заходу сонця. Так нам вдалося передати затишну, теплу фактуру бренду, яка відповідала філософії візуальної комунікації Lipton.

Кожна композиція збиралася виключно з живих елементів, що підкреслювали конкретну позицію продукту з додаванням світлового малюнку. Щоб передати різні настрої в кадрі, ми використовували різноманітні технічні підходи до фотозйомки та велику лінійку камер і накамерного обладнання.

Tone of voice

Ми п’ємо чай кожен день – він став невід’ємною складовою наших буднів і свят. В ньому немає пафосності чи холодності. Він простий, але з душею. Доступний, але витончений. Саме ці епітети стали частиною tone of voice текстів у соцмережах для опису чаю Lipton.

Анімація та сінематографіка

Щоб зробити крафтові фото більш живими та природними, ми використовували анімацію та сінематографію. Це посилило ефект від публікацій та допомогло отримати гарне залучення аудиторії.

Нові смаки

Ми розповсюдили стратегію природного контенту і на класичні смаки, і на новинки бренду Lipton, розповідаючи аудиторії про нові продукти та їх складники. А ще проводили активації, завдяки яким, читачі отримали чаї у подарунок та спробували нові смаки та купажі.

Як результат, середнє охоплення постів у спільноті 200 + тис. чоловік, а кількість залучених користувачів близько 1 тис. на пост. Охоплення спільноти за місяць: 1,5-2 млн, а кількість залучених підписників 4-5 тис.

Наша партнерство з брендом триває, тому очікуйте на нові результати компанії незабаром. А зараз зробіть паузу з чаєм Lipton і переходьте за посиланням:

https://www.instagram.com/lipton.ukraine/

https://www.facebook.com/liptonukraine/

1393