Стратегія та креатив для запуску пет-бренду Half&Half

Бекграунд

Компанія Suziria – це потужний гравець на пет-ринку. Вже понад 30 років розвивають культуру догляду за петами. Враховуючи запити аудиторії, компанія розробила новий бренд для вусулапохвіст друзів — Half&Half. У планах посісти місце у трійці лідерів в Україні та активно просуватись на ринках Європи. Але полиці й медіапростір вже перенасичені конкурентами, які не один десяток років комунікують зі споживачем. Тож потрібно було створити такий бренд, який полюблять і котики, і песики, і їхні френди!


Мета

Запустити бренд, що стане гордістю для України та отримає світове визнання

Рішення

Half&Half об'єднує життя двох друзів. Стратегія бренду базувалась на хайлайті гармонії відносин між домашніми улюбленцями та їх двоногими френдами. Так було розвинено концепцію петфрендизму, згідно з якою справжні друзі будуть жити з недоліками та доліками одне одного і дозволятимуть собі бути різними, але разом із тим у гармонії. 

Сприйняття недоліків та доліків, вміння жити з різними характерами та звичками одне одного. Інсайт: емоційне різноманіття - дозвіл собі та пету бути різними: веселитися, робити нічний тигидик, голосно співати у душі, спати весь день чи сумно дивитися у вікно, але приймати справжність одне одного, турбуватися і поважати. Коли ти та твій пет рівноцінно гармонійні.

Візуальним ідентифікатором кампанії є масочки з намальованими оченятами, що поєднали два світи – реальний та анімаційний. А також це легкий спосіб демонстрації спектру емоцій петів та їх петфрендів. Half&Half став трендовим, а користувачі соц. мереж отримали крутий прийом вірусного контенту, та ще й винагороду за нього.

Можемо впевнено сказати, що бренд Half&Half зробив потужний крок назустріч аудиторії і має плани стати не лише частиною раціону петів, а і увійти до лайфстайлу.

1
1302