Айдентика для ЖК "Шведський квартал"

Ваш комфорт у шведському стилі

Як пов'язані художник Piet Mondriaan, вища школа Bauhaus у Німеччині та неспішний підхід до життя Lagom.

Їх поєднує дизайн та айдентика, які ми створили для ЖК «Шведський квартал». Це комплекс, що розташований у м. Дрогобич. Перегляньте наш новий кейс та відчуйте настрій проєкту. ЖК, що створює комфорт у шведському стилі.

Він надихає, дарує спокій та умиротворення. А головне — підсилює бажання жити саме тут. Помірний, такий, як треба — цілком у стилі Лагом.


Якою була наша задача

Попрацювати з наявною айдентикою та кольорами, щоб трохи осучаснити. Зізнаємося, зі старої айдентики вижили лише кольори. У роботі з нашими партнерами ми разом відчули, що старий стиль — тісний для проєкту. Тому спільно розширили задачу до створення абослютно нових патернів та візуальних елементів.

Що в результаті

Абсолютно модерний фірмовий стиль, який перфектно передає спокійний та затишний настрій житлового комплексу.Логотип складається з текстової та знакової частин. Графічно ми зобразили квадрат, розділений на секції. Тут є натяк на творчість відомого Мондріана, засновника стилю Неопластицизм. Але базова асоціація — впізнавані елементи, в яких інтуїтивно зчитуються вікна, планування будинків, квартир тощо.Фірмові кольори та шрифти ідеально доповнюють настрій проєкту та його втілення через логотип та айдентикуРоль патернів у візуальній комунікації

Ми розробили сітку патерну, яка чудово структурує графіку. Вона — адаптивна на будь-яких носіях. Водночас графіка цілком у стилі Lagom: мінімалістична, спокійна, не містить нічого зайвого. А завдяки лініям Мондріана вона є геометрично-абстрактною та живою.

Сітка патерну будується за принципом співрозмірності площини квадратів.Про деталі та символи

Додатково ми створили піктограми побутових речей, а також речей-символів активного відпочинку. Графіка символізує комфорт та гармонію в житті, які є важливими принципами ЖК. Усі елементи — унікальні, які створила та до деталей промалювала наша команда.Відчуваєте, наскільки спокійним та затишним стає ваш побут? Адже те, що нас оточує, впливає на настрій та самовідчуття себе у світі. Ці тонкощі ми врахували, коли створювали стиль візуальної комунікації нового бренду.

Усі рекламні носії, сторінки в соцмережах, сайт, сувенірна продукція влучно доповнюють одне одного. Це справжнє життя у шведському стилі. Але в межах Львівської області.

Команда проекту:

Креативний директор ‒ Олексій Альбокрінов

Арт директор ‒ Тетяна Бондарук

Графічний дизайнер ‒ Ярослав Мицюк

Креативний копірайтер ‒ Вікторія Кузурман

Проект на Behance


199